Já, mé druhé já a Irena / Me, Myself and Irene

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Já, mé druhé já a Irena / Me, Myself and Irene

Příspěvekod palg » 21 úno 2009 18:01

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Martin DejdarJim Carrey (Charlie / Hank), Jana PáleníčkováRenée Zellweger (Irena), Zdeněk Maryška - Rex Allen Jr. (vypravěč), Hynek Votoček - Anthony Anderson (Jamaal), Jiří Krejčí - Mongo Brownlee (Lee Harvey), Jan Kalous – Jerod Mixon (Shonté Jr.), Jiří Prager - Tony Cox (řidič limuzíny Shonté), Pavel Vondra - Rob Moran (Finneran), Lucie Benešová - Traylor Howard (Layla), Shannon Whirry (žena kupující Vagiclean), Anna Kournikova (recepční v motelu), Heather Dyson (reportérka), Jan Čenský - Daniel Greene (Dickie Thurman), Michal Jagelka - Zen Gesner (Agent Peterson), Václav Rašilov - Michael Bowman (Bílek), Libor Terš - Chris Rock (komik v TV + titulky), Jaroslav Kaňkovský - Steve Sweeney (soused Ed), Dana Batulková - Nikki Tyler-Flynn (Maryann, kolegyně Charlieho), Christine DiCarlo (reportérka), Karel Chromík - Robert Forster (plukovník Partington), Bohuslav Kalva - Richard Jenkins (agent Boshane), Pavel Šrom - Chris Cooper (poručík Gerke + titulky), a další.

Překlad: Zbyněk Ryba
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Jílek
Mix zvuku: Pavel Rejholec - Cinemasound
Dialogy a režie: Emerich Schlezinger
Vyrobila: LS Productions dabing 2000
palg
Správce ukázek

Re: Já, mé druhé já a Irena / Me, Myself and Irene

Příspěvekod Joseph » 14 dub 2010 16:18

ČSFD - MATADOR, Databáze her - MATADOR, online gaming RetStorX`
Joseph

Příspěvekod kubik-dulik » 03 kvě 2012 19:48

Doufám, že někoho někdy napadne to předabovat s Bohdanem Tůmou a Martinou Hudečkovou...
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod puffy » 03 kvě 2012 22:39

kubik-dulik píše:Doufám, že někoho někdy napadne to předabovat s Bohdanem Tůmou a Martinou Hudečkovou...

Tiez v to dufam. Na jednej strane vzniklo milion dabingov Ace Ventury s Bohdanom, ale predabovat tento film nikoho nenapadlo.
Urcite existuje vela ludi, ktorym spojenie Dejdar - Carrey nevyhovuje, takze by im spravili radost.
18.11.2009 - 28.12.2016
puffy

Příspěvekod Tomáš Slach » 14 kvě 2017 18:49

Bohuslav Kalva - Richard Jenkins (agent Boshane)
Pavel Šrom - Chris Cooper (poručík Gerke)
Tomáš Slach

Příspěvekod Tomáš Slach » 12 čer 2017 18:23

puffy píše:
kubik-dulik píše:Doufám, že někoho někdy napadne to předabovat s Bohdanem Tůmou a Martinou Hudečkovou...

Tiez v to dufam. Na jednej strane vzniklo milion dabingov Ace Ventury s Bohdanom, ale predabovat tento film nikoho nenapadlo.
Urcite existuje vela ludi, ktorym spojenie Dejdar - Carrey nevyhovuje, takze by im spravili radost.

Na některé role Jima Carreyho se hodí více Martin Dejdar
Tomáš Slach

Zpět na Filmy