Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Simca
Příspěvky: 88
Registrován: 30 čer 2008 16:51

Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od Simca »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Roman Štabrňák - John C. Reilly (Ralf), Veronika Žilková - Sarah Silverman (Vanilopka), Ondřej Lážnovský - Jack McBrayer (Felix), Zuzana Slavíková - Jane Lynch (Calhounová), Josef Carda - Alan Tudyk (král Cukřík), Ivana Korolová - Mindy Kaling (Toffyfa Marmeládová), Stanislav Lehký - Ed O’Neill (pan Litwak) / Martin Jarvis (Saitine), Pavel Rímský - Dennis Haysbert (generál Hologram), Michal Holán - Joe Lo Truglio (Markowski), Petra Jindrová - Edie McClurg (Mary), Jiří Prager - Raymond S. Persi (Gene), Mojmír Maděrič - Adam Carolla (Wynchell), Otto Rošetzký - Horatio Sanz (Duncan), Jan Šťastný - Kevin Deters (Clyde), Karel Gult - Maurice LaMarche (Tapper), Vladislav Beneš - Rich Moore (Kyselka), Martin Stránský - Rich Moore (Zangief), Petr Gelnar - Skylar Astin (Roy), Zbyšek Horák - Phil Johnston (síťová ochranka), Lucie Kožinová - Rachael Harris (Deanna), Lumír Olšovský - Roger Craig Smith (Sonic) / Tim Mertens (Dr. Brad Scott), Tomáš Racek - Brian Kesinger (Kano) / Brandon Scott (Kohut), Milan Slepička - John Di Maggio (Beard Papa), Tomáš Gibiš - Gerald C. Rivers (M. Bison), Dana Černá, Vojtěch Hájek, David Holý, Ondřej Izdný, Anna Marie Jurková, Zuzana Kajnarová, Johana Krtičková, Michal Mařík, Jakub Nemčok, Anna Nemčoková, Anna Novotná, Martina Šťastná, Roman Vocel, Jindřich Žampa

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistent režie a produkce: Marek Hrazdil
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier
Výsledný mix: Shepperton International
Kreativní supervize: Mariusz Arno Jaworowski
Dialogy a režie: Vít Karas
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Pro Walt Disney Studios vyrobilo Studio Virtual - 2012
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1301
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Raubíř Ralf

Příspěvek od Fifa.21 »

Zatím se mi toto obsazení dost líbí, hlavně Ralf, že se nepoužili nějaký oposlouchaný hlas + Roman má s Raplhem jistou podobu. Ale zas to má na starosti zkušený a kreativní režisér Vít Karas, takže se není moc čemu divit :D
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od bernyz »

Nebyl v traileru na Ralfa náhodou Michal novotný ?
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1301
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od Fifa.21 »

Byl, byl, ale jak se tady již několikrát zmínilo, dabing traileru se dělá někdy i půl roku předem takže nemusí být obsazení vždy stejné jako v traileru. Takže dabing traileru je jakoby taková alfa verze dabingu :) A dělá se to většinou tím způsobem, že oslovují ty co již ve studiu dabují nějaký film, a nějakým způsobem se hodí na tu postavu.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od bernyz »

Jo to vim, jenom že se mi to líbilo i s Novotným :)
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od DAN K. »

no uprime receno ten dabing traileru neni intonacne moc povedeny, to jsem jeste hodne taktni, nechci to kruitizovat, ja vim ze je to hrozne tezky trefit spravne vety vystrizene z kontextu, tuplem pro nekoho, kdo nedabuje az tak casto...ale RS mi vubec nevadi, je to velmi dobry divdelni herec, ktery v dabingu nedostal mnoho vetsich prilezitosti a barvou hlasu celkem sedne, tak si ho tady rad poslechnu...
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 800
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od starpep »

Na Faslconu nový trailer a opět výborný
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
DAN K.
Příspěvky: 1680
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od DAN K. »

http://www.youtube.com/watch?v=r45ztyH_g5I trailer s finalnim obsazenim
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1134
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od Džejňulka »

vždyť i ten Ralf jako Roman Štabrňák trochu vypadá :) ;) Vypadá to docela dobře. Že bych po dlouhé době zašla na animák?
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Raubíř Ralf / Wreck-It Ralph

Příspěvek od Ištván87 »

Vynikající dabing, naprosto skvělej. Jen je mi líto, že jsem se víc nezaposlouchal do některých vedlejších postav. Moc si toho nepamatuju, jen tohle: Vladislav Beneš - Rich Moore (Sour Bill) a Martin Stránský - Rich Moore (Zangief). A pak tam ještě daboval Jan Šťastný a Zbyšek Pantůček, ale bohužel, na víc si teď nevzpomenu. Možná bych na to měl zajít ještě jednou :D Každopádně to byl na tuty letos nejlepší animák a ten dabing byl taky perfektní.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Odpovědět

Zpět na „Filmy“