Méďa / Ted

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od Fifa.21 »

Pravda je to, co řiká Ištván87, Seth tam mluví svým přirozeným hlasem, což je hlas Briana, ale chováním je blíž Peterovi o tom žádná. Když jsem viděl trailer, také mě napadl Petr Rychlý ale Jan Vondráček je úžasný dabér - ještě se budeme olizovat až to uvidíme. Joo a minule jsem si vzpomněl, Jan Vondráček je u českého publika už s méďou spjat a to s Bebe Brumíkem, takže o to to bude vtipnější, když si u filmu řeknete, že je to dospělí Bebe Brumík :)
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 536
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od MikeZ »

Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od Fifa.21 »

Tak ono to je asi různé scéna od scény, Seth měnil nejspíš hlas protože:
http://www.youtube.com/watch?v=3Vl5q06UElM& tady je kdekoliv jasnej Brian :) u Petera dost žvatlá...
Uživatelský avatar
RobinKyber
Příspěvky: 45
Registrován: 23 zář 2009 17:59

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od RobinKyber »

Myslím, že MacFarlaneův hlas je originál a srovnávat ho je zbytečný. Vůbec nezávidím panu Hruškovi tu scénu, kde Mark Wahlberg sype ta jména.:D Těším se, až to uslyším a hlavně na "bouřkovou píseň".
Nejoblíbenější dabér: Pavel Vondra
koubafire
Příspěvky: 113
Registrován: 02 čer 2010 22:55

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od koubafire »

škoda ,že na Méďu nedali Petra Rychleho aby to sedelo s family guy.Ten by se na Méďu hodil.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od Ištván87 »

koubafire:
Ten by nebyl dobrý. Podle mě by to nezvládnul.

edit: předchozí příspěvek se necituje
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od starpep »

Ty jména zvládl v rámci možností, ale ta bouřková píseň byla hustá :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1299
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od Fifa.21 »

Dabing byl dobře zvládnutý, po herecké stránce, ale překlad někdy pokulhával př. bylo tam něco jako "Jdeme do restaurace, kde prodávaj žvejkačky na záchodech" to snad nemusim vysvětlovat. Nebo když tam Ted řikal, že má hlas jak Peter Griffin to mohli být kreativnější, a aby zachovali vtip s Family Guyem, tak mohli dát jako Stewie Griffin, ale zrovna tohle je taková maličkost, bylo tam více takových podivných překladů. Ale co se musí nechat, písnička se povedla, abych jen nekritizoval ;)
Uživatelský avatar
RobinKyber
Příspěvky: 45
Registrován: 23 zář 2009 17:59

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od RobinKyber »

Co se týče dabérů lidí, je to bez problému, ale Jan Vondráček, i když si to dával skvěle, působí až moc slušně, i když z něj padají sprostý slova. Překlad ale nic moc. Chápu, že někde se to musí trošku upravit, ale říct "Takhle se cítí herci sitcomu Žena za pultem celej den", to je dost zlý. Copak tohle byl sitcom? Nebo "Mám DVD se seriálem Ano, šéfe" to není seriál, a už vůbec tam nehraje Ted Danson. Strašně to celej ten dabing sráží. Škoda, těšil jsem se. Hromová píseň byla fajn.
Nejoblíbenější dabér: Pavel Vondra
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Méďa / Ted

Příspěvek od bernyz »

Dnes jsem viděl a musím říct - SUPER! :-:

Hlasy sedí perfektně a Vondráček na Teda byla skvělá volba. Jediné, co se dá vytknout, že česká verze je méně vulgární než originál.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“