Sám doma a bohatý / Richie Rich

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Sám doma a bohatý / Richie Rich

Příspěvekod palg » 24 úno 2009 15:54

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jan KalousMacaulay Culkin (Richie Rich), Oldřich VíznerJonathan Hyde (Herbert Arthur Runcible Cadbury), Karel HeřmánekEdward Herrmann (Richard Rich sen.), Veronika FreimanováChristine Ebersole (Regina Rich), Helena Friedrichová – Mariangela Pino (Diane Pazinski), Marcel VašinkaJohn Larroquette (Lawrence Van Dough), Ladislav ŽupaničChelcie Ross (Ferguson), Ladislav Potměšil – Michael McShane (Professor Keenbean), Monika Ticháčková – Stephi Lineburg (Gloria Pazinski), Jiří Knot - Matt DeCaro (Dave Walter), Jana Andresíková, Sylva Sequensová, Simona Stašová, Zuzana Schulzová, Bedřich Šetena, Dalimil Klapka, Martin Kolár, Tomáš Juřička, Bohdan Tůma, Antonín Navrátil, Jan Přeučil, Jaroslav Kaňkovský, Vladimír Fišer, Jakub Saic, Vít Ondračka, Jan Poledník, Hynek Votoček, Jakub Zdeněk, Michal Bürger, Bohumil Švarc ml..

Překlad: Lidmila Hrůzová
Zvuk: František Francl
Odborná spolupráce: Petr Čejka
Produkce: Josef Petrásek
Dialogy a režie českého znění: Soňa Bubníková
Vyrobilo: Studio Budíkov pro Gemini Film, 1995
palg
Správce ukázek

Re: Richie Rich

Příspěvekod palg » 24 úno 2009 16:04

HonzaXXII píše:Já bych přidal před ten původní název i ten český-Sám doma a bohatý. Byť to není úplně nejvhodnější název, protože je to film podle nějakýho seriálu, a s filmy Sám doma to má společnýho jen to že tam hraje Culkin, tak to tam patří.

já vím, že ten název dali pouze pro získaní úspěchu z dvoudílu sám doma, tak sem si myslel, že takhle to bude výstižnější, některé české názvy filmu jsou hrozné. Ale přesto to opravím.
palg
Správce ukázek

Re: Sám doma a bohatý / Richie Rich

Příspěvekod Joe Black » 30 led 2010 16:11

Musím uznat, že dabing se mi velice líbí. Počeštěný název mi nevadí, protože on potom vlastně Sám doma je, tedy sám bez rodičů. :-) Ale co se divím jako "vyvoraná myš" je Veronika Freimannová. Tam jsem si pořád říkal, co je to za dabérku a jí bych určitě nepoznal, snad jen v místě, když kárá Richieho a hlas trochu sníží.
Joe Black

Zpět na Filmy