Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvekod James55 » 12 říj 2012 20:00

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Alexej Pyško - Bruce Willis (Kapitán Sharp), Pavel Vondra - Edward Norton (Ward), Jiří Štěpnička - Bill Murray (Walt Bishop), Jakub Nemčok - Jared Gilman (Sam), Klára Nováková - Kara Hayward (Suzy), Zuzana Slavíková - Frances McDormand (Laura Bishopová), Tereza Bebarová - Tilda Swinton (sociální pracovnice), Antonín Navrátil - Jason Schwartzman (bratranec Ben), Luděk Čtvrtlík - Harvey Keitel (Pierce), Jaroslav Kaňkovský - Bob Balaban (vypravěč), Dana Pešková, Petr Neskusil, Petr Hais, Zbyšek Horák, Jáchym Rainisch, Jiří Plachý, Anna Nemčoková, Jakub Saic, Bohdan Tůma

Překlad: Martin Gust
Dialogy: Ivan Kotmel
Zvuk: Michal Vašica
Produkce: Leoš Lanči
Režie: Jiří Balcárek
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska ve studiu Pro-Time 2012
James55

Re: Až vyjde měsíc / Moonrise Kingdom

Příspěvekod bloom » 12 říj 2012 20:33

Jsem rád, že Billa Murrayho dabuje Jiří Štěpnička. Odhaduji, že Tildu Swinton bude dabovat Tereza Bebarová, Jasona Schwartzmana Jakub Saic a Harveyho Keitela Jiří Plachý. Pokud budou potvrzeni, tak poslední dvě spojení by mě tedy moc nepotěšila.
bloom

Příspěvekod Joe Black » 12 říj 2012 21:35

Jiří Štěpnička, Zuzana Slavíková, Alexej Pyško a Pavel Vondra - super... A jsem rád za Kláru Novákovou, mám jí moc rád a těší mě, že je v dabingu slyšet hodně... :-)
Joe Black

Příspěvekod bloom » 29 lis 2012 23:23

Tak to dopadlo jinak, než jsem plánoval a upřímně mě nakonec mrzí, že mi moje tipy nevyšly. Tildu Swinton dabuje Dana Pešková, Jasona Schwartzmana Antonín Navrátil (což je volba podle mě úplně mimo) a Jiří Balcárek se rozhodl nám rozšířit početný seznam dabérů Harveyho Keitela o Luďka Čtvrtlíka. :roll: Dabing IMHO táhnou Jiří Štěpnička, Alexej Pyško a Zuzana Slavíková, zbytek mi přišel slabší.
bloom

Příspěvekod balcin » 01 pro 2012 09:45

Nevím, kde jste dostali tyto informace, ale Tildu Swinton dabuje Tereza Bebarová a Keitel měl ve filmu deset vět. Pan Plachý je výrazný a vynikající herec, kterého není možné ve filmu obsadit do více rolí, takže pan Čtvrtlík, který je také vynikající herec, ale může ve filmu udělat více rolí daboval Keitela. Aby pan Plachý přišel na deset vět,je v současné finanční situaci neekonomické. Jak jsem zde již několikrát psal, je mnoho aspektů při výrobě dabingu. Balcin
balcin

Příspěvekod Sagres » 25 led 2013 09:30

Nějak Ti tu vypadl Jaroslav Kaňkovský - Bob Balaban (vypravěč). S tím p. Plachým se omlouvám, že jsem to asi moc nepochopil, ale vždyť přece přišel a nadaboval tam pár vět jako Larry Pine (pan Billingsley) :-?
Pí. Slavíková jako Frances McDormand výborná! :-:
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Příspěvekod bloom » 25 led 2013 22:27

Já jsem to také právě moc nepochopil, protože postava, kterou Jiří Plachý dabuje, má přibližně stejný počet replik jako Harvey Keitel...
bloom

Příspěvekod Stanley Roe » 07 črc 2013 20:38

Koukám na to na HBO s tímto dabingem a je to úplně jiný film .. třeba Klára Nováková ve stejném roce dabuje tu malou holku v Koupili jsme zoo a tady dabuje děvče v pubertě .. COŽE? I některé ostatní hlasy znějí až příliš mladě .. poprvé se mi nelíbí Pyško .. pro roli by potřeboval víc zhroubnout .. i Štěpnička zněl moc mladě .. oproti Královskému víkendu, tam se snažil víc .. radši bych třeba Olivu ... a to ještě budu muset spolknout toho Čtvrtlíka na Keitelovi :roll:
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Zpět na Filmy