Conan ničitel / Ničitel Conan / Conan the Destroyer

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Conan ničitel / Ničitel Conan / Conan the Destroyer

Příspěvekod -kNiGHT- » 31 srp 2015 01:57

Tento třetí dabing mě nijak za uši netahal a Pavel Soukup zněl i v jeho letech na Arnolda přirozeně. Ostatní role taky dobrý. Ikdyž místo Rímského mohli použít Šroma, když Rímský má skoro hlavní roli v prvním Conanovi, nebo má prima nový dabing i pro toho? Každopádně nechápu ty rozpaky. VHS dabing jsem sice slyšel, ale VHS časy jsou 15 let pryč a ten dabing by v TV pustilo možná tak AMC. Na druhý dabing jsem si spíš zvykl, než aby se mi líbil.

2. Dabing
Miroslav Středa - Jeff Corey (velký vezír)
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
-kNiGHT-

Příspěvekod -kNiGHT- » 01 zář 2015 15:10

V dabingu, který nám televize (potažmo dvd,bd) přináší už posledních 15 let k Barbaru Conanovi, mluví Rímský Thulsu Soudce. Proto jsem se nad jeho použitým hlasem v tomto dabingu pozastavil. Asi je to o tom, že hlasů v našem dabingu je tuze málo a ty co by se dali použít jsou "moc drahé".
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
-kNiGHT-

Příspěvekod AGAMENON » 12 zář 2015 12:14

-kNiGHT- píše:2. Dabing
Miroslav Středa - Jeff Corey (velký vezír)

Nebyl to Vašinka?
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

Předchozí

Zpět na Filmy