Herkules a Xena: Bitva o Olymp / Hercules & Xena: Battle...

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
ClickCZ
Příspěvky: 1407
Registrován: 23 pro 2010 14:56
Kontaktovat uživatele:

Herkules a Xena: Bitva o Olymp / Hercules & Xena: Battle...

Příspěvek od ClickCZ »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jiří Schwarz - Kevin Sorbo (Hercules), Michaela Kuklová - Lucy Lawless (Xena), Petr Svoboda - Michael Hurst (Iolaus+Titulky), Sabina Laurinová - Renée O'Connor (Gabrielle), Vladimír Brabec - Peter Rowley (Zeus), Valérie Zawadská - Joy Watson (Hera), Jitka Ježková - Josephine Davison (Artemis), Jan Šťastný - Kevin Smith (Ares), Pavel Šrom - Ted Raimi (Crius), Stanislava Jachnická - Alison Wall (Mnemosyne), Lucie Petra Svobodová - Alison Wall (Tethys), Marcela Nohýnková - Josephine Davison (Alcmene), Lukáš Hlavica - David Mackie (Porphyrion + Satyr #3), René Slováčková - Alexandra Tydings (Aphrodite), Bohdan Tůma (Vesničan #1), Jiří Hromada (Vesničan #2), Miloš Mejzlík (Satyr #1), Jakub Saic (Satyr #2), Jakub Nemčok (Malý kluk), Libor Bouček (Zbojník s mečem, Tlustý zloděj)

Překlad: Jan Urbánek
Zvuk: Svatopluk Cechel
Dialogy: Monika Macků
Produkce: Markéta Stegbauerová a Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg: Lucie Musílková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie českého znění: Lucie Petra Svobodová
Vyrobila: FTV Prima spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2012
Naposledy upravil(a) ClickCZ dne 14 lis 2012 18:31, celkem upraveno 34 x.
matthew.17
Příspěvky: 178
Registrován: 28 led 2012 09:44

Re: Herkules a Xena: Bitva o Olymp / Hercules & Xena: Battle...

Příspěvek od matthew.17 »

Wow!! Obsadnie na jednotku!! Tento príspevok som otváral s veľkým strachom, no akonáhle som videl mená Kuklová, Laurinová, Schwarz zahrialo ma u srdca, Ďakujem! :)
Obľúbené dabérky: Ivana Andrlová, Kateřina Petrová, Ljuba Krbová, Martina Menšíková, Vlaďka Včelná
Obľúbení dabéri Michal Dlouhý, Jan Dolanský, Michal Jagelka, Vladimír Brabec
Odpovědět

Zpět na „Filmy“