Great Balls of Fire!

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Great Balls of Fire!

Příspěvek od Sen »

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: [obsazeni]:Tomáš Juřička - :Dennis Quaid (Jerry Lee Lewis), :Jana Páleníčková - :Winona Ryder (Myra Gale), :Petr Gelnar - :John Doe (J.W. Brown), :Martin Zahálka - :Stephen Tobolowsky (Jud Phillips), :Pavel Šrom - :Trey Wilson (Sam Phillips), :Zdeněk Hruška - :Alec Baldwin (Jimmy Swaggart), :Vanda Konečná, :Ivo Hrbáč, :Petra Hobzová, :Bohuslav Kalva, :Stanislav Lehký, :Pavel Vondra, :Ludmila Molínová, :Klára Vodenková (jako Klára Kuklová), :Zuzana Ďurdinová, :Martin Draxler, :Roman Hajlich, :Libor Terš (titulky)[/obsazeni]

Překlad: Tamara Vosecká
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Pavla Draxlerová
Dialogy: Jan Ekl
Režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio dabing pro Magic Box 2010
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Great Balls of Fire!

Příspěvek od Sen »

Výše uvedený název se patrně vztahuje k nějakému staršímu dabingu :-?. Na DVD jako Jerry Lee Lewis: Great Balls of Fire!.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Great Balls of Fire!

Příspěvek od richardda »

Tento film vysilal kdysi i kanal MGM. A taky myslim bezel na kanalu CINEMAX. A vysel taky kdysi davno na VHS, nemylim li se. Takze konecny soucet dabingu bude asi 4? DVD nekde doma mam a myslel jsem, ze tam je dabing prave pro VHS. Ted koukam jako blazen, ze i MAGIC BOX si vyrobil svuj dabing. :shock:
NOVA, jedině ona.
richardda
Příspěvky: 1107
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Great Balls of Fire!

Příspěvek od richardda »

Dabing od MAGIC BOX prekvapive odvysilan i vcera na CT ART. Pokud je mi teda znamo, tak film jsem ve vysilani CT uz videl, ale byl - z pro me nepochopitelnych pricin - jenom v puvodnim zneni s titulky. Takze za me - obzvlast na CT ART - velice prijemne prekvapeni. :-:
NOVA, jedině ona.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“