Animální přitažlivost / Someone Like You...

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Animální přitažlivost / Someone Like You...

Příspěvekod Sen » 06 bře 2009 16:28

Obrázek

Info: IMDB | ČSFD | FDB

1.dabing
V českém znění: Simona Postlerová - Ashley Judd (Jane Goodale), Daniel Rous - Hugh Jackman (Eddie Alden), Tomáš Racek - Greg Kinnear (Ray Brown), Radka Stupková - Marisa Tomei (Liz), Zuzana Skalická - Ellen Barkin (Diane Roberts), Lucie Kožinová - Catherine Dent (Alice), Donna Hanover (Mary Lou Corkle), Martin Zahálka - Peter Friedman (Stephen), Nikola Votočková - Nicole Rochelle (Nia), LeAnna Croom (Rebecca), Monika Žáková - Colleen Camp (Realitní agentka), Naomi Judd (Vizážistka), Martin Kolár, Karel Chromík, Jakub Saic, Bohdan Tůma (titulky)

Překlad: Blanka Vojířová
Zvuk: Antonín Němec
Dialogy a režie: Jiří Ptáček
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska, studio Budíkov pro Bonton Home Entertainment 2001

2.dabing
V českém znění: Jitka Ježková - Ashley Judd (Jane Goodale), Zdeněk Hruška - Hugh Jackman (Eddie Alden), Jan Šťastný - Greg Kinnear (Ray Brown), Tereza Bebarová - Marisa Tomei (Liz), Olga Želenská - Ellen Barkin (Diane Roberts), Lucie Svobodová, Ladislav Běhůnek, Jiří Valšuba, Svatopluk Schuller, Lumír Olšovský, Michal Holán, Marek Holý, Pavel Šrom, Jitka Moučková, Lucie Vondráčková, Milan Slepička, Petra Jindrová, Vojtěch Hájek, Zbyšek Horák, Michal Michálek, Daniel Dítě, Barbora Jančíková, Filip Jančík (titulky) a další.

Vedoucí dramaturg: Lucie Donátová
Překlad: Markéta Šerá
Zvuk: Milan Blažek
Produkce: Markéta Stegbauerová, Jana Janoušková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Dialogy: Eva Dítětová
Režie: Filip Jančík
Vyrobilo: Studio S Pro Alfa pro FTV Prima s.r.o. 2010
Sen

Re: Animální přitažlivost / Someone Like You...

Příspěvekod Budy » 12 pro 2010 15:56

2. DABING
V českém znění: Jitka Ježková - Ashley Judd (Jane Goodale), Zdeněk Hruška - Hugh Jackman (Eddie Alden), Jan Šťastný - Greg Kinnear (Ray Brown), Daniel Dítě, Milan Slepička
Režie: Filip Jančík
Vyrobila: S Pro Alfa CZ pro FTV Prima s.r.o. v roce 2010
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod anderson » 12 pro 2010 18:36

A PRIMA pokracuje v "krasojízdě". Ale ked uz sa tak angazovali, tak preco na KINNEARA neobsadili ALESA PROCHAZKU ???
anderson

Příspěvekod Džejňulka » 31 bře 2012 11:12

2. dabing: Tereza Bebarová - Marisa Tomei

A včera jsem se dívala, film jsem viděla poprvé a myslím si, že 2. dabing byl docela dobrý, Zdeněk Hruška na mladém Hugh Jackmanovi byl sexy :) ;) a nikdo mi tam nevadil, 1. dabing jsem neslyšela, ale Tomáš Racek a Daniel Rous mi moc nesedí.
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Sen » 31 bře 2012 12:11

Doplněni zbývající tvůrci dabingu Primy.
Sen

Příspěvekod Sagres » 01 kvě 2012 10:29

Doplnění VHS dabingu:
Kožinová - Catherine Dent (Alice, Janina sestra) + Donna Hanover (Mary Lou Corkle), Zahálka - Peter Friedman (Alicin manžel), Votočková - LeAnna Croom (Rebecca) + Nicole Rochelle (Nia), Žáková - Colleen Camp (realitní agentka) + Naomi Judd (vizážistka)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Zpět na Filmy