Nespoutaný Django / Django Unchained

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9148
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

DABING: DVD

V českém znění: Václav Knop - Christoph Waltz (Dr. King Schultz), Michal Dlouhý - Leonardo DiCaprio (Calvin Candie), Lukáš Hlavica - Jamie Foxx (Django), Petr Oliva - Samuel L. Jackson (Stephen), Otakar Brousek ml. - Dennis Christopher (Leonide Moguy), Jitka Moučková - Kerry Washington (Broomhilda), Ladislav Županič - Don Johnson (Velký taťka) + Michael Parks (Roy), Nikola Votočková - Laura Cayouette (Lara Lee Candie-Fitzwilly), Kateřina Velebová - Miriam F. Glover (Betina), Bohdan Tůma - Quentin Tarantino (Frank), Pavel Šrom - Franco Nero (Amerigo Vessepi), Bedřich Šetena - James Russo (Dicky Speck) + Bruce Dern (Starý pán Carrucan), Zdeněk Maryška - James Remar (Butch Pooch / Ace Speck) + M.C. Gainey (Velký John Brittle), Ludvík Král - Walton Goggins (Billy Crash), Petr Gelnar - Jonah Hill (Bag Head), Jiří Valšuba, Milan Slepička, Irena Hrubá, Ladislav Novák

Překlad: Petr Zenkl
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Pro Sony Pictures vyrobila LS Productions - 2013
Naposledy upravil(a) filip dne 06 kvě 2020 15:51, celkem upraveno 13 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od Eleanor »

No, tak tohle se hodně nepovedlo. :vztek: Domnívala jsem se, že na Christopha Waltze někoho napadne pan Štěpnička, ale nestalo se. Dál nemá ani cenu to číst. Prostě Django jedině v originále.
Už se začínám bát o Skyfall, nakonec i Bonda bude mluvit někdo jinej... :roll:
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od Eleanor »

Úplně zjevně se kašle na spjatost. Škoda, že neexistuje cena Dabingfóra, za nejhorší dabing, bo tady by si minimálně to obsazení zasloužilo nominaci... :lol: Fakt jsem ještě nikdy neslyšela, aby DiCapria daboval někdo jinej, než Michal Jagelka. Je nějakým nepsaným pravidlem, že se už od '97 dodržuje u něj i u Kate Winslet Titanicem zavedené obsazení. Ale tohle je fakt síla...
Naposledy upravil(a) Eleanor dne 19 led 2013 19:42, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od James55 »

Eleanor: Nebylo by lepší dabing zhodnotit až po jeho shlédnutí? :-?
semir
Příspěvky: 311
Registrován: 02 črc 2009 18:38
Bydliště: Hradec Králové

Re: Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od semir »

Velice zajímavé obsazení.. :o co herec to novej hlas, to se vůbec nepovedlo. Ale každopádně si to pak pro zajímavost pustím..
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4087
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od Budy »

Tak Michal Dlouhý na DiCaprica není žádný úlet. To se mi i celkem líbí. Co mě však zaráží je Petr Oliva na Jacksonovi.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3349
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od jackb »

Ale Eleanor, že se ti nelíbí obsazení jde napsat i slušně, ale ne hned vynášet kritické soudy. :roll:

Jestli o tom nevíš, tak pan Režisér se podle dabingfóra inspiroval při obsazování kinodabingů (a tím dostal do těch filmů plno spjatých spojení a to se u kinodabingů stává málo). Takhle když někdo zkritizuje něco co neviděl, se na nás může leda tak vykašlat a obsazovat si podle svého nejlepšího uvážení, takže prosim příště slušně

K Jacksonovi: On v tom film mluví jako nějakej skřet, pořád DiCapriovi leze do zadku, směje se jeho blbejm vtipům, piští a svým normálním hlasem promluví jednu větu na konci. Nevim jak ostatní, ale já si v takový roli neumím prostě Pavla Rímského s jeho hlubokým hlasem vůbec představit (já osobně jsem vždy pro dvorního dabéra, ale tady chápu, že se upřednostnila postava)

Jediný s čím souhlasím je DiCaprio, tady se prostě mělo za každejch okolností počkat na Jagelku, i když Dlouhý bude určitě herecky taky fajn. Ale DiCaprio může mít ve filmu sice bradku a vousy, ale on stejně pořád vypadá jako kluk
Uživatelský avatar
MikeZ
Příspěvky: 531
Registrován: 01 zář 2008 15:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od MikeZ »

S nikým v obsazení nějaký výraznější problém nemám, jasně asi by radši Štěpničku, ale Knop se na Waltze taky hodí. Dlouhý mi vůbec nevadí, naopak, do téhle role se hodí perfektně (a navíc Jagelkovi DiCapria v těch posledních rolích moc nevěřím). Překládá Zenkl, z téhle strany spokojenost. A Eleanor potřebuje zchladit studenou sprchou :roll:
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Nespoutaný Django / Django Unchained

Příspěvek od Joe Black »

Tenhle film jde trochu mimo mě, něčemu v obsazení se divím, něčemu ne, ale spíše mě zaráží, že se tu tolik nadává i přesto, že na Christophera Waltze a Kerry Washington byli obsazení dvorní dabéři a to jsem tu nikde vyzdviženo nenašel... :-?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“