Druhá šance / Hope Springs

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Druhá šance / Hope Springs

Příspěvekod oberon » 19 led 2013 22:52

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zlata Adamovská - Meryl Streep (Kay), Pavel Rímský - Tommy Lee Jones (Arnold), Otakar Brousek ml. - Steve Carell (Dr. Feld), Radana Herrmannová - Jean Smart, Becky Ann Baker (Eileen, Cora), Petr Gelnar - Ben Rappaport (Brad), Eliška Nezvalová - Marin Ireland (Molly), Milan Slepička - Brett Rice (Vince), Jana Mařasová - Elisabeth Shue (Karen), Regina Řandová - Mimi Rogers (Carol), Kateřina Velebová, Svatopluk Schuller, Ivo Novák, Jan Maxián, Bohdan Tůma (titulky) a další

Překlad: Lidmila Hrůzová
Zvuk: Matěj Večeřa, Jindřich Kravařík
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy: Monika Macků
Režie: Martin Těšitel
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Bontonfilm 2012
oberon

Re: Druhá šance / Hope Springs

Příspěvekod kubik-dulik » 20 led 2013 04:16

Další dabér Carella :( Alespoň, že ti první dva byli dodrženi...
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod mrx.friend » 20 led 2013 13:33

Nebude Regina na Mimi Rogers příliš mladá? :o
A když už má paní Hermannová ve filmu dvojroli, raději bych, kdyby ji měla sama Zlata Adamovská, protože ve "24 hodinách" se na Jean Smart hodila dokonale :D
mrx.friend

Příspěvekod puffy » 22 led 2013 17:29

kubik-dulik píše:Další dabér Carella :( Alespoň, že ti první dva byli dodrženi...

Tak to ja som na toto spojenie velmi zvedavy, lebo doteraz sa mi ziadny daber, ktory daboval Carella nepacil.
Toto spojenie sa mi papierovo pozdáva.
18.11.2009 - 28.12.2016
puffy

Příspěvekod mrzeero » 22 led 2013 19:01

Brousek byl dobrá volba, líbil se mi.
mrzeero

Příspěvekod Sagres » 22 led 2013 23:01

Brousek dle mě naprosto perfektně padnoucí :-:
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Příspěvekod puffy » 05 úno 2013 18:19

Tak som si to pozrel s tymto dabingom a som absolutne spokojny. Co spokojny nadseny. Steve Carell konecne nasiel svojho ceskeho dabera a ja si konecne budem moct vychutnavat jeho filmy aj v dabingu. Dufam, ze si ho Brousek este niekedy nadabuje. Prosim prosim.
Aj dalsi dvaja daberi v hlavnych ulohach predviedli bezchybne vykony. Snad len u pana Rimskeho som mal trochu divny pocit pri vsetkych tych intimnych rozhovoroch o sexe, pretoze obcas mi pripomenuli sceny z filmu Prci, prci, prcicky, v ktorych sa Jim rozporava so svojim otcom o sexe. :D

Volba ostatnych daberov je nepodstatna, lebo vsetky ostatne postavy maju vo filme len parsekundove steky.
18.11.2009 - 28.12.2016
puffy

Zpět na Filmy