Harry Potter a Kámen mudrců

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Harry Potter a Kámen mudrců

Příspěvekod James55 » 19 čer 2008 12:37

Harry Potter and the Philosopher‘s Stone
Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb
Související filmy: Harry Potter a Tajemná komnata, Harry Potter a vězeň z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivý pohár, Harry Potter a Fénixův řád, Harry Potter a Princ dvojí krve, Harry Potter a Relikvie smrti - část 1, Harry Potter a Relikvie smrti - část 2

V českém znění: Vojtěch Kotek - Daniel Radcliffe (Harry Potter), Jiří Kocman - Rupert Grint (Ron Weasley), Anežka Pohorská - Emma Watson (Hermiona Grangerová), Jiří Zavřel - Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Otakar Brousek - Richard Harris (profesor Albus Brumbál), Jana Drbohlavová - Maggie Smith (profesorka Minerva McGonagallová), Aleš Procházka - Alan Rickman (profesor Severus Snape), Radek Škvor - Tom Felton (Draco Malfoy), Rudolf Jelínek - Richard Griffiths (Vernon Dursley), Dagmar Čárová - Fiona Shaw (Petunie Dursleyová), Filip Altrichter - Harry Melling (Dudley Dursley), Bohuslav Kalva - John Hurt (pan Ollivander), Martin Sobotka - Ian Hart (profesor Quirinus Quirell), Zdeněk Hess - Warwick Davis (profesor Filius Kratiknot), Vlasta Žehrová - Zoë Wanamaker (madam Hoochová), Jan Přeučil - David Bradley (Argus Filch), Michal Michálek - John Cleese (Skoro bezhlavý Nick), Bohumil Švarc - Ian Hart (Lord Voldemort), Martina Hudečková - Julie Walters (Molly Weasleyová), Vojtěch Rohlíček - James Phelps a Oliver Phelps (Fred a George Weasleyovi), Jan Kalous - Chris Rankin (Percy Weasley), Julie Alexandridisová - Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Vladimír Brabec - Leslie Phillips (Moudrý klobouk), Hynek Votoček - Sean Biggerstaff (Oliver Wood), Petros Alexandridis - Luke Youngblood (Lee Jordan), Zdeněk Charvát - Matthew Lewis (Neville Longbottom), Jiří Švorc - Devon Murray (Seamus Finnigan), Jiří Belinger - Alfie Enoch (Dean Thomas), Tomáš Vaverka - Jamie Yeates (Marcus Flint), Libor Hruška - Ray Fearon (kentaur Firenze), Sylva Sequensová - Geraldine Somerville (Lily Potterová), Luděk Čtvrtlík - Verne Troyer (Griphook), Jaroslav Kaňkovský - Warwick Davis (starý skřet v Gringottově bance), Eva Spoustová - Elizabeth Spriggs (Buclatá dáma) + Jean Southern (paní s jídlem), Jiří Hromada - Derek Deadman (hostinský Tom) + Harry Taylor (průvodčí), Jiří Krejčí - Derek Hough (havraspárský prefekt), Lukáš Procházka - Ben Borowiecki (Anglus), Vladimír Fišer (bradavický mluvící obraz), Dismanův rozhlasový sbor a sboristé

Překlad: Pavel Medek
Zvuk: Martin Jílek
Mix zvuku: Pinewood Studios
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a režie: Petr Sitár
Vyrobila: LS Productions dabing 2001
James55

Re: Harry Potter a Kámen mudrců

Příspěvekod chovanecm » 09 úno 2009 11:25

Nevíte, kdo mluví Neville Longbottoma?
chovanecm
Neaktivní admin

Příspěvekod Kubaz » 17 črc 2009 16:47

chovanecm píše:Nevíte, kdo mluví Neville Longbottoma?

Tak jsem dnes byl na šestce a počkel sem na úplný konec kde bylo české znění...Nevilla mluví Zdeněk Charvát
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Kubaz

Příspěvekod chovanecm » 17 črc 2009 16:53

diky. Skoda, ze uz nevim, proc me to zajimalo :D
chovanecm
Neaktivní admin

Příspěvekod James55 » 17 črc 2009 17:25

Kubaz píše:Tak jsem dnes byl na šestce a počkel sem na úplný konec kde bylo české znění...Nevilla mluví Zdeněk Charvát

Stačilo to napsat jen jednou ;) A navíc mám pocit, že ho daboval asi až od třetího dílu. V prvním i druhém díle má hlas úplně jiný
James55

Příspěvekod Kubaz » 17 črc 2009 22:19

James55 píše:
Kubaz píše:Tak jsem dnes byl na šestce a počkel sem na úplný konec kde bylo české znění...Nevilla mluví Zdeněk Charvát

Stačilo to napsat jen jednou ;) A navíc mám pocit, že ho daboval asi až od třetího dílu. V prvním i druhém díle má hlas úplně jiný

Omlouvám se. Já jsem si zase jistý, že ho určitě mluvil ve všech dílech.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Kubaz

Příspěvekod Džejňulka » 18 črc 2009 12:21

Já myslím,že to byl pořád stejnej hlas, jen že ten kluk mezitím rostl, ale nejsem si tím jistá (ale přišel mi stejnej) :shock:
Miluju český dabing, a proto mám strach, co se z něj stane.
Džejňulka

Příspěvekod Opsha » 18 črc 2009 13:09

Zkouknu film a potvrdím/vyvrátím. Pár "dětských" dabérů z Harryho Pottera osobně znám (včetně právě Zdeňka Charváta).
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Opsha

Příspěvekod Joe Black » 18 črc 2009 16:03

Džejňulka píše:Já myslím,že to byl pořád stejnej hlas, jen že ten kluk mezitím rostl, ale nejsem si tím jistá (ale přišel mi stejnej) :shock:

Já jsem si jistý na 100%. Počkám až to potvrdí Opsha a doplní pár dalších dětských rolí... Neevím např. jestli měl pořád stejného dabéra Seamus.
Joe Black

Příspěvekod Opsha » 18 črc 2009 19:13

Vím, že Jakub Gryc říkal, že Seamuse v jednom díle daboval - ale nevím ve kterém.
Z důvodu žabomyších válek a přístupu některých expertů dlouhodobě nepřítomen.
Kdyby se něco dělo - PM.
Opsha

Další

Zpět na Filmy