Looper / Looper

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3071
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Looper / Looper

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: DVD
V českém znění: Libor Bouček - Joseph Gordon-Levitt (Joe), Alexej Pyško - Bruce Willis (starý Joe), Jolana Smyčková - Emily Blunt (Sara), Michal Holán - Paul Dano (Seth), Filip Švarc - Noah Segan (Kid Blue), Jana Páleníčková - Piper Perabo (Suzie) + Tracie Thoms (Beatrix), Otakar Brousek ml. - Jeff Daniels (Abe), Jakub Nemčok - Pierce Gagnon (Cid), Zdeněk Hess - Frank Brennan (starý Seth), Tomáš Juřička - Garret Dillahunt (Jesse) + Marcus Hester (Zach + titulky), Svatopluk Schuller - Nick Gomez (Dale) + Adam Scott Boyer (Tye)

Překlad: Lidmila Hrůzová
Dialogy: Monika Macků
Zvuk: Matěj Večeřa, Michal Páleníček
Produkce: Markéta Kratochvílová
Režie: Martin Těšitel
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Bontonfilm 2013

2. DABING: Prima
V českém znění: Ondřej Brzobohatý - Joseph Gordon-Levitt (Joe), Alexej Pyško - Bruce Willis (starý Joe), Jolana Haan Smyčková - Emily Blunt (Sara), Ondřej Balcar, Jiří Krejčí, Martin Hruška, Pavel Šrom - Jeff Daniels (Abe), Michal Holán - Paul Dano (Seth), Simona Vrbická, Lukáš Král, Klára Jandová - Piper Perabo (Suzie), Milan Slepička, Pavel Vondra a další

Překlad: Eliška Jechová
Dialogy: Nataša Čermínová
Zvuk: Pavel Balcar
Produkce: Mirka Monsportová
Vedoucí výroby: Jana Janoušková
Vedoucí dramaturg. Daniel Košťál
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Kateřina Březinová
Vyrobila: FTV Prima spol. s r.o. ve studiu S Pro Alfa CZ a.s. v roce 2016
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Looper / Looper

Příspěvek od Eleanor »

Super obsazení. :-: Dívám se, že už se Libor Bouček pomalu stává spjatým... ;)
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1301
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Looper / Looper

Příspěvek od Fifa.21 »

Na Primě s nový názvem: Looper: Nájemný zabiják
+ novým dabingem: Brzobohatý - Pyško - Smyčková
Uživatelský avatar
Jirka007
Příspěvky: 1005
Registrován: 17 lis 2015 09:58

Re: Looper / Looper

Příspěvek od Jirka007 »

tak včera jsem viděl verzi Primy tak srovnam s DVD dabingem

Libor Bouček vs Ondřej Brzobohatý - tady pro mě vitězi Libor Bouček jelikož jsem na něj zvykly z TDKR ale Ondřej nebyl špatny

Alexej Pyško a Jolana Smyčková odvedli dobry vykon v obou dabinzich

Otakar Brousek ml. vs Pavel Šrom tady pro mě vitězi Pavel Šrom, ktery je po Jaromíru Medunovi na herce nejlepši a znamy ve svou roli v Newsroomu

co se tyče Kida Blue tak tam vyhrava jasně Filip Švarc, ten v Primacke verzi se mi na něm vubec nezdal

oba dabingy jsou přibližně na stejne urovni a jsou dobře povedene v obsazeni ale pro mě je lepši DVD verze

ještě doplnit do nazvu a k 2.dabingu že běžel pod nazvem Looper: Nájemný zabiják

a doplněni roli k Primy Pavel Vondra - Garret Dillahunt (Jesse) na DVD to je Tomáš Juřička

da se předpokladat že Martin Hruška dabuje Cida na Primě a v DVD to je Jakub Nemčok
Lukiz
Příspěvky: 3479
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Looper / Looper

Příspěvek od Lukiz »

Já tedy našel, že Martin Hruška je herec ročník 1967. Vzhledem ke jménu zvukaře bych Cida tipoval spíše na Ondřeje Balcara.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“