Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

martin.grossmann
Příspěvky: 145
Registrován: 18 říj 2009 08:50

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od martin.grossmann »

K 1 dabingu
oprava postavu Klauna dabuje Pavel Zedníček nikoliv Antonín Jedlička, ten dabuje postavu motorkáře, který dostane na trávě smyk, Jiří Zavřel dabuje ještě postavu jednoho gangstera co rozbíjí Lunapark a pak má výstup s Terence Hillem, zmizni nebo to rozflákám, Bohuslav Kalva dabuje postavu dirigenta, Zdeněk Jelínek (číšník v tančírně), Pavel Zedníček též boxer s rukavicemi.
Uživatelský avatar
Newmy
Příspěvky: 4725
Registrován: 08 dub 2008 19:16
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od Newmy »

U třetího dabingu opravit rok, VHS vyšla už v únoru 93, takže je také možné, že jde ve skutečnosti o druhý dabing.
http://nalovustatistik.cz/ - Statistiky soutěžního pořadu Na lovu
https://dabdb.cz/ - Nová databáze českého dabingu
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2465
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od Ištván87 »

Dnes na Nově dávají novou kopii (zřejmě jí dávali už dřív) s dabingem ČST. Pár poznatků: Jednak to má mít podle informací 96 minut, takže by to neměla být ta sestříhaná verze a jednak mi při rvačce v tělocvičně přišlo, že je tam nově namixovaný zvuk. Ve starší verzi tohoto dabingu totiž zanikala podstatná část úderů (alespoň v nahrávce, kterou jsem míval), zatímco tady byly údery krásně slyšet. A scény se šéfem a s doktorem tam jsou a myslím, že nejsou nijak sestříhané (ač tam zatím byly jen dvě scény).
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od Lukiz »

Ale konec byl useknutej. novácké rychlotitulky se objevili ještě než si Terence a Bud sedli nad hořící buginou a něco moudrého řekli.
HonzaXXII
Příspěvky: 1950
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od HonzaXXII »

Ano, v tý tělocvičně to má nově namixovaný zvuk. A pěkně blbě, pamatuju si z toho původního obrazu jak Spencer odpoví (na Hillovo "Neudělal to schválně.", následovaný chlápkem, který ho chce znovu udeřit se slovy "Ale udělal.") "Já taky" a praští ho. A přesně během toho se rozezní Dune Buggy a začne rvačka. Tady bylo slyšet snad jen "Já..." a přímo uprostřed tu větu utnuli. Kdyby to radši nechali s tím původním obrazem.

Konec usekla už ČST, ten závěrečný dialog už tam nebyl, místo něho už jen závěrečný titulky. Vzhledem k tomu co tam říkali to nemohla být žádná cenzura, o tom samým se baví na začátku. Ale není to tam. Každopádně ty Novácký titulky jsou fakt na h***o.
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od Lukiz »

Aha, já tuhle narazil na ten dabing Premiéry, kde ten dialog byl, tak to mě zmátlo.
Uživatelský avatar
DJRoccoiNc
Příspěvky: 277
Registrován: 06 kvě 2014 23:58
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od DJRoccoiNc »

S 1. dabingom odvysielané na TV JOJ Plus.
Paddy
Příspěvky: 758
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od Paddy »

Já bych řekl, že v 1.Dabingu, Dalimil Klapka dabuje ještě toho hosta
u stolu v tančírně a chvílema mě taky zněl jako Oldřich Janovský...
Je to v této minutě 1:13:20, tak ať posoudí zkušenější, třeba kolega
urby nebo laik.
A ta žena s ním u stolu mě připomíná Květu Fialovou, nezdá se vám ?
Díky.

https://www.youtube.com/watch?v=JRJabd4C1nw
Naposledy upravil(a) Paddy dne 17 říj 2017 15:22, celkem upraveno 1 x.
richardda
Příspěvky: 1112
Registrován: 07 zář 2016 13:18

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od richardda »

Posledni vysilani, po mnoha letech opet na CT, bylo deklarovano jako HD a opet se pri "roubovani" puvodniho stareho dabingu na novou kopii ztratilo neco z puvodni zvukove stopy. Nechtelo se mi na to opet divat, ale uplne mi stacil zacatek. V puvodni stare kopii ten prodavac kdyz kouka na Spencera v te bugine, tak mu rekne "ahoj" a Spencer mu odkyva nazpatek a taky rekne "ahoj". Pak "ahoj" rekne taky Hill kdyz kouka na Spencera v te prodejne. No a tohle kuprikladu v teto HD kopii uplne chybi. Tak si pak clovek klade otazku co tam asi muze schazet dalsiho. Ale nemel jsem uz nervy se na tu HD kopii dal divat. :(
NOVA, jedině ona.
HonzaXXII
Příspěvky: 1950
Registrován: 11 čer 2008 19:47
Bydliště: Brno

Re: Jestli se rozzlobíme, budeme zlí / Altrimenti ci arrabbiamo

Příspěvek od HonzaXXII »

Svatá pravda. Zase ale těch bot tam nenasekali tolik jako Nova. A bomba nakonec - ten původně ufiknutý závěrečný dialog tam dodabovali :o
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“