Jack a obři / Jack the Giant Slayer

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Jack a obři / Jack the Giant Slayer

Příspěvekod filip » 08 bře 2013 15:42

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Vojtěch Hájek - Nicholas Hoult (Jack), Anna Suchánková - Eleanor Tomlinson (Isabella), Jaromír Meduna - Ian McShane (král Brahmwell), Filip Jančík - Ewan McGregor (Elmont), Otakar Brousek ml. - Stanley Tucci (Roderick), Tomáš Karger - Bill Nighy (Fallon), Martin Zahálka - Philip Philmar (Cooke), Petr Gelnar - Tim Foley (otec Jacka), Jitka Ježková - Tandi Wright (matka Isabelly), Jaroslav Kaňkovský - Christopher Fairbank (strýc), Ludvík Král - Warwick Davis (starý Ham), Lukáš Hlavica - Craig Salisbury (Erik Veliký), Jiří Balcárek - Ralph Brown (generál Entin), Ernesto Čekan - Eddie Marsan (Crawe), Michal Holán - Ewen Bremmer (Wicke), Ladislav Cigánek - Simon Lowe (mnich), Vladimír Kudla - Cornell John (Fee), Libor Terš - Angus Barnett (Foe), Pavel Vondra - Andrew Brooke (Fye), Tomáš Gibiš - Ben Daniels (Fumm), Anna Nemčoková - Sydney Rawson (mladá Isabella), Jakub Nemčok - Michael Self (mladý Jack), Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Kateřina Langerová, Martin Svejštil

Překlad: Petr Putna
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Mix zvuku: DeLane Lea Studios
Dialogy a režie: Petr Sitár
Vyrobilo studio LS Productions dabing 2013
Premiéra v kinech: 4.4.2013
filip

Re: Jack a obři / Jack the Giant Slayer

Příspěvekod tom99 » 09 bře 2013 21:37

Hm. Tak s obsazením teda nejsem spokojený. Počítal jsem s Neskusilem v hlavní roli a očekával jsem, že uslyším znovu Sašu Rašilova na McGregorovi. Jaroslav Kaňkovský zde dabuje, ale ne Billa Nighyho, což považuji za chybu. Ach jo...
tom99

Příspěvekod filip » 09 bře 2013 22:26

Taky mě to překvapilo, asi nebyl Petr Sitár při obsazování ve formě.
filip

Příspěvekod filip » 10 dub 2013 20:06

Dabing nebyl špatný. Ale zvolil bych důslednější obsazení!
Vojta Hájek nebyl špatný ale tady by se mi líbil někdo, kdo není slyšet tak často (Vojtěch Kotek, Jan Škvor, Ondřej Rychlý).
Anna Suchánková se stále hodí na princezny.
Jaromír Meduna, tady by se mi na krále líbil spíš Jiří Schwarz, ale bohužel.
Filip Jančík? Na Gregora jedině Saša Rašilov.
Otakar Brousek ml. mě potěšil, i když jeho postava měla ne moc velký prostor. To že Kaňkovský nedaboval Nighyho, který hraje pomocí motion capture obra nevadí, Karger se na obra hodí lépe. Kaňkovský jako strýček standartně dobrý ale letos je to jeho jediný dabing (doufám, že nemá žádné zdravotní problémy, protože ho letos čekají Šmoulové 2 a Univerzita pro príšerky :-? ). Role Martina Záhalky, Lukáše Hlavicy, Ludvíka Krále a dalších standartně dobré a potěšil mě Jiří Balcárek, který tak moc nedabuje.

Shrnutí: Obsazení se povedlo tak na půl. U kinodabingu mohlo být obsazení lepší. Technicky dobře zvládnuté. 6/10
filip

Příspěvekod Joe Black » 14 dub 2013 23:46

Já byl z filmu i samotného dabingu nadšený. Vojta Hájek a Anna Suchánková byli skvělá ústřední dvojka, velmi mě překvapil Filip Jančík který mi na Ewana seděl hodně až jsem vůbec nevnímal, že ho nedabuje Saša. Otakar Brousek ml. a Michal Holán byli taktéž bez výtky, i Jaromír Meduna jako král velmi zaujal... Obři byli dabingově dobří, i když tam asi nebylo moc co zkazit. No a přiznám jeden svůj nedostatek, že jsem nepoznal Jiřího Balcárka. Pokaždé když generál promluvil jsem přemýšlel, kdo to je, jak mi ten hlas byl nezvyklý... Ale beru to jako pozitivum. :) A opravdu i film jako takový mi přišel odvedený na jedničku... A pro dabing - :-: . P.S. Asi se mi místy začíná Jitka Ježková plést se Simonou Vrbickou, protože jsem chvílema nevěděl jestli je to ta, či ona... :D
Joe Black

Příspěvekod fandadab » 23 črc 2013 19:26

Da se nekde slyšet dabing furt to ještě nevyšlo na dvd
fandadab

Příspěvekod Joe Black » 23 črc 2013 20:32

Použij ČSFD. ;) "Na DVD od: 07.08.2013 Magic Box"
Joe Black

Příspěvekod starpep » 24 črc 2013 13:59

Já to viděl na začátku července na DVD a dabing dobrý :) Hlavně Ewan M. :)
Tvůrce titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Občasný bloger http://musketyr.blog.cz/ a dabér http://www.youtube.com/starpep/
starpep

Zpět na Filmy