Sunshine

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Sunshine

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Jakub Wehrenberg - Cillian Murphy (Capa), Ludvík Král - Chris Evans (Mace + titulky), Helena Dytrtová (Icarus), Jan Šťastný - Troy Garity (Harvey), Vladislav Beneš - Hiroyuki Sanada (Kaneda), Jana Musilová - Michelle Yeoh (Corazon), Vladimír Kudla - Mark Strong (Pinbacker), Anna Remková - Rose Byrne (Cassie), Antonín Navrátil - Cliff Curtis (Searle), Ivo Novák - Benedict Wong (Trey)

Překlad: Vojtěch Kostiha
Zvuk: Guillermo Teillier
Produkce: Marek Hrazdil
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo: Studio Virtual 2007
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Sunshine

Příspěvek od Ištván87 »

Áha, tak proto mi ten dabing přišel docela slušnej. Jakub Wehremberg v hlavní roli. Tehdy jsem se modlil, aby hlavní roli nedaboval Jan Maxián a byl jsem velice mile překvapen. Jakub Wehremberg nadaboval Cilliana Murphyho výborně. Už se o Sheldona nebojím :)
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
hvfztdvh
Příspěvky: 46
Registrován: 03 říj 2008 16:20

Re: Sunshine

Příspěvek od hvfztdvh »

Dabing filmu SUNSHINE je pro mě ukázkou vrcholného dabingu !!! Naprosto skvělé - prakticky se vyrovnal originálu !!!
Uživatelský avatar
farb
Příspěvky: 161
Registrován: 27 led 2010 13:26

Re: Sunshine

Příspěvek od farb »

Souhlasím, dabing Sunshinu patří k tomu nejlepšímu v českém dabingu.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“