Pomsta a spravedlnost / Goodnight for Justice

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2981
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Pomsta a spravedlnost / Goodnight for Justice

Příspěvek od takezo »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Filip Švarc - Luke Perry (John Goodnight), Jitka Moučková - Lara Gilchrist (Kate Ramseyová), Martin Stránský - Ron Lea (Dan Reed), Pavel Rímský - Winston Rekert (Frank LeGrange), Libor Hruška - Tom Butler (soudce Aldous Shaw), Libor Terš - Winston Rekert (Frank LeGrange), Ladislav Cigánek - Adrian Hough (William Goodnight), Apolena Veldová - Ingrid Tesch (Ada Goodnightová), Inka Šecová - Gabrielle Rose (Rebecca Shawová), Michal Holán, Martin Zahálka, Ludvík Král, Petr Gelnar, Andrea Elsnerová, Petr Neskusil, Radka Přibyslavská a další

Překlad: Jiří Štefl
Produkce: Ivana Prejdová, Veronika Dvořáková
Dialogy: Pavlína Vojtová
Zvuk: Jan Rádr
Režie: Kateřina Šusterová
Vyrobilo: Barrandov Televizní Studio a.s. ve společnosti Barrandov Studio dabing v roce 2013
Naposledy upravil(a) takezo dne 06 zář 2015 20:29, celkem upraveno 3 x.
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7077
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Pomsta a spravedlnost / Goodnight for Justice

Příspěvek od Michaela2 »

Spojení Filip Švarc a Luke Perry jsem fakt nepochopila,teda dívala jsem se jen 5 minut kvůli dabingu, ale znělo to absolutně šíleně a komicky, vůbec mi Filip nesplýval s hercem, jako by Luke jen otvíral pusu a Filip mluvil za herce, který aktuálně není na scéně... mnohem lepší volbou ze zmíněných dabérů by byl IMHO Petr Gelnar...
Uživatelský avatar
puffy
Příspěvky: 1126
Registrován: 18 lis 2009 17:46

Re: Pomsta a spravedlnost / Goodnight for Justice

Příspěvek od puffy »

Nastastie ma filmy exBHhievzd väcsinou nebavia, ale to je bol taky problem zohnat Jancika? Ts, ts.
18.11.2009 - 28.12.2016
Odpovědět

Zpět na „Filmy“