Atlas mraků / Cloud Atlas

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Atlas mraků / Cloud Atlas

Příspěvekod Ištván87 » 27 črc 2013 14:48

Ale pozor! Rozhodně jsem nechtěl nějak znevažovat Aleše Procházku. To je vynikající dabér, nicméně co se Toma Hankse týče, tak pan Dlouhý je nenahraditelný. Hodně se mi líbil dabing Zachraňte vojína Ryana, ale překvapivě jsem si ho jednou vybavoval, a přišlo mi, že ho tam dabuje Vladimír Dlouhý (který by to zvládnul bravurně). Je obrovská škoda, že už tu pan Dlouhý není, a je to škoda i z hlediska dabingu, protože to byl jeden z nejlepších (ne-li úplně nejlepší) dabérů posledních dvou dekád.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod fabec122 » 05 lis 2016 22:30

Konečně tenhle film poběží v TV, během vánočního schématu na ČT, půjde tenhle dabing?
fabec122

Příspěvekod ocypuc » 06 lis 2016 03:08

Myslím, že určitě tento dabing. Je podle mě povedený a není třeba to předabovat.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Michal Michálek
ocypuc

Příspěvekod konupka » 13 pro 2016 18:12

Nechci šířit poplašné zprávy, ale dnes jsem v radiu slyšel upoutávku na Atlas mraků a mám pocit, že jsem tam zaslechl Aleše Procházku. Ovšem byla to asi jenom krátká věta, tak nemohu ručit za to, že to nebyl pan Dvořák, který zrovna tuto větu pronesl hlasem podobným panu Procházkovi, protože na druhou stranu zde byla slyšet i Anna Suchánková.
O. dabéři: Jan Schánilec, Antonín Molčík, Jiří Zavřel, Rudolf Hrušínský, Soběslav Sejk, Petr Haničinec, Jan Kanyza, Jiří Plachý, Viktor Preiss

O. dabérky: Alena Vránová, Jana Preissová, Ivanka Devátá, Eliška Balzerová, Veronika Gajerová, Jana Hlaváčová
konupka

Příspěvekod fabec122 » 14 pro 2016 14:31

http://www.ceskatelevize.cz/porady/1145 ... 638148108/
V upoutávce Suchánková, Holán, Olšovský, takže bude DVD dabing ;)
fabec122

Příspěvekod ocypuc » 18 pro 2016 01:41

Pro jistotu sem si to nahrál, ale nový dabing se nekonal :)
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Michal Michálek
ocypuc

Předchozí

Zpět na Filmy