Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2021
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od Laik »

Obrázek
Info: IMDb | CSFD | FDb

Související film: Pyramida boha slunce

V českém znění: Vladimír Ráž - Lex Barker (Dr. Karl Sternau), Vladimír Hrubý - Ralf Wolter (Andreas Hasenpfeffer), Petr Svojtka - Gustavo Rojo (Potoca), Bedřich Šetena - Kelo Henderson (Frank Wilson), Jan Přeučil - Rik Battaglia (kapitán Lazoro Verdoja), Petr Oliva - Gérard Barray (hrabě Alfonso di Rodriganda y Sevilla), Alena Procházková - Theresa Lorca (Karja), Consuela Morávková - Alessandra Panaro (Rosita Arbellez), Jiří Holý - Jeff Corey (prezident Abraham Lincoln), Karel Vlček - Fausto Tozzi (Benito Juarez), Otakar Brousek - Jean-Roger Caussimon (maršál Bazaine), Hana Talpová - Michèle Girardon (Josefa), Karel Hlušička - Djordje Nenadovic (don Embarez), Josef Patočka - Friedrich von Ledebur (hrabě don Fernando di Rodriganda y Sevilla), Oldřich Lukeš - Hans Nielsen (don Pedro Arbellez), Ivo Gübel - Rolf Rolphs (Alimpo), Karel Houska - Mirko Kujacič (velekněz), Taťjana Medvecká - Eva Ras (dcera), Marie Vášová - Fulvija Irvermizzi (matka), Jiří Pleskot - Dragoslav Dzadzevic (statkář), Jiří Havel - Jovan Rančić (francouzský voják) + John Kirby (sekretář Lincolna), Zdeněk Ornest (vypravěč), Jan Sedliský (soudce při souboji) a další

Zvuk: Ivo Novák
Střih: Marta Geržabková
Vedoucí výroby: Irena Uhlířová
Zvukové efekty: Jitka Zvirocká
České dialogy a režie: Irena Skružná
Vyrobilo: Filmové studio Barrandov Dabing 1977
Naposledy upravil(a) Laik dne 25 črc 2019 08:24, celkem upraveno 13 x.
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2021
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od Laik »

John Kirby (sekretář Lincolna) není Dalimil Klapka, ale Jiří Havel.
Moc se mi nezdá Míla Myslíková - Nada Bradić (tlustá Indka), ani Ladislav Županič - Branimir Janković (Panteo).
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od Paddy »

A není ta (Tlustá Indiánka) náhodou MIRIAM KANTORKOVÁ ?
Já sem právě nevěděl a hádal sem mezi těmi to dvěma herečkami.
Co ty na to ?
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od Paddy »

Takže JIŘÍ HAVEL, tam dabuje dvě postavy, toho
(sekretáře Lincolna a Francouzského vojáka), jo ?
urby
Příspěvky: 670
Registrován: 09 črc 2012 19:26

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od urby »

Jiří Havel je jenom Lincolnův sekretář. Ten francouzský voják je někdo jiný, nevím kdo, ale Ladislav Kazda to není
Ta tlustá Indka mi zatím nic neříká, ale Míla Myslíková ani Miriam Kantorková určitě ne.
sud
Příspěvky: 800
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od sud »

tlustá Indka by IMHO mohla být Růžena Lysenková (pro porovnání pošťačka Bláhová z Chalupářů), Francouzský voják bych řekl, že je taky Jiří Havel a nebo možná Vítězslav Jirsák (mají dost podobné hlasy)
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Paddy
Příspěvky: 755
Registrován: 08 dub 2009 20:34

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od Paddy »

Tak já měl namysli , ty dva Francouští vojáky
co v kaňonu chytají Hassenpfeffera alias Ralf Wolter,
že tam jednoho vojáka jak už zde bylo řečeno, dabuje
Jiří Havel.
Proto sem měl namyslel, že tam Jiří Havel asi dabuje dvě postavy.
toho (jednoho francouzkého vojáka) a tedy také (sekretáře Lincolna).

A zatím Francouzským seržantem si tedy stojím, že ho
dabuje Ladislav Kazda, to mě nikdo nevymluví !
sud
Příspěvky: 800
Registrován: 10 říj 2008 20:00

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od sud »

Paddy píše:A zatím Francouzským seržantem si tedy stojím, že ho dabuje Ladislav Kazda, to mě nikdo nevymluví !
Tak dobrá, ustupuji hrubému násilí :D. Já si zase stojím za Lysenkovou na tlustou Indku :-)
TOP (současní) dabéři: Lukáš Hlavica, Petr Lněnička, Martin Stránský, Jaromír Meduna, David Novotný
TOP (současné) dabérky: Tereza Bebarová, Tatiana Vilhelmová, Antonie Talacková, Jitka Moučková, Simona Postlerová
Uživatelský avatar
Laik
Příspěvky: 2021
Registrován: 30 kvě 2008 20:35

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od Laik »

Francouzský voják - Jovan Rančić není Ladislav Kazda, jak je uvedeno zde http://karel-may.majerco.net/filmove-ma ... ad-azteku/. Také bych řekl, že to je Jiří Havel.
V ukázkách jiný francouzský voják/seržant není.
Uživatelský avatar
Pomajz
Příspěvky: 2948
Registrován: 01 led 2010 23:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Poklad Aztéků / Der Schatz der Azteken

Příspěvek od Pomajz »

zatinka píše:Nebo risknout toho Jiřího Havla, i když jsou také nějaké hlasy proti?
Je to Jiří Havel
RETROFILM
Odpovědět

Zpět na „Filmy“