Království lesních strážců / Epic

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9148
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Království lesních strážců / Epic

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY

DABING: Kino

V českém znění: Klára Sochorová - Amanda Seyfried (Mery), Michal Jagelka - Josh Hutcherson (Nod), Dalibor Gondík - Colin Farrell (Ronin), Libor Terš - Jason Sudeikis (Bomba), Zbyšek Pantůček [dialogy] / Viktor Dyk [zpěv] - Steven Tyler (Nim Galů), Michal Holán - Aziz Ansari (Hňup), Otakar Brousek ml. - Christoph Waltz (Mandragor), Bohdan Tůma - Chris O'Dowd (Hrub), Kateřina Petrová - Beyoncé Knowles (královna Tara), Filip Čapka - Pitbull (Bufo), Martin Kubačák - Blake Anderson (Dagda), Petr Burian - Jim Conroy (komentátor závodu), Zbyšek Horák - Judah Friedlander (taxikář), Jiří Valšuba - Joe Massingill (Jockey), Vanda Károlyi - Kelly Keaton (závodnice s bobulí na hlavě), Ivo Hrbáč, Dana Morávková, Ivana Andrlová, Jana Mařasová, Petr Pospíchal

Překlad: Anna Polanská
Text písně: Eduard Krečmar
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Mix: Deluxe Media
Hudební režie: Zoltán Liška
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Pro 20th Century Fox vyrobilo Barrandov Studio - 2013
Naposledy upravil(a) filip dne 06 kvě 2020 17:40, celkem upraveno 15 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Království lesních strážců / Epic

Příspěvek od Joe Black »

Velmi zajímavé obsazení, na tenhle animák se dost těším, vypadá pěkně. Jinak zajímavý je, že Zbyšek Pantůček, který v Karlíkovi a továrně na čokoládu nazpíval všechny písničky zde byl "přezpíván" Viktorem Dykem. :)
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Království lesních strážců / Epic

Příspěvek od Ištván87 »

To mi právě přijde jako blbost. Právě Zbyšek Pantůček dělá hlavně tohle. Kolikrát je na postavu obsazen jen kvůli tomu, že ta postava zpívá. Tak by bylo divný, kdyby to teď udělali takhle. Nehledě na to, že nemají zrovna podobné hlasy. Ale to je fuk. Na tenhle film bych se nedíval ani s dětma :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5042
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Království lesních strážců / Epic

Příspěvek od Joe Black »

No vidíš a mě zrovna zaujal, jsem na něj zvědav, ale nevím jestli až tak moc že vyrazím do kina, spíš počkám na DVD. :) Zajímalo by mě proč to s tím Zbyškem Pantůčkem udělali takhle... :-?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“