Já, padouch 2 / Despicable Me 2

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Já, padouch 2 / Despicable Me 2

Příspěvekod filip » 05 čer 2013 20:35

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | CZ TRAILER 1 | CZ TRAILER 2

Související: Já, padouch, Mimoni

2014 - Cena Františka Filipovského - Já, padouch 2
Za mimořádné dabingové zpracování televizních nebo filmových snímků různých žánrů tvorby animované a dětské

V českém znění: Jiří Lábus - Steve Carell (Gru), Veronika Žilková - Kristen Wiig (Lucy Wildeová), Ota Jirák - Benjamin Bratt (Eduardo / El Macho), Ivana Korolová - Miranda Cosgrove (Margo), Jan Přeučil - Russell Brand (Dr. Nefario), Jan Vondráček - Ken Jeong (Floyd), Zbyšek Pantůček - Steve Coogan (Silas), Ema Novotná - Elsie Fisher (Agnes), Alena Kokrdová - Dana Gaier (Edith), Štěpán Krtička - Moises Arias (Antonio), Marta Issová - Nasim Pedrad (Jillian), Iva Pazderková - Kristen Schaal (Shannon), Zdeněk Štěpán - Pierre Coffin + Chris Renaud (Kevin, Bob, Stuart a další), Petr Lněnička - Chris Renaud (číšník), Monika Schullerová - Vanessa Bayer (letuška), Adéla Nováková, Klára Nováková, Tomáš Gibiš, Daniela Choděrová, Bořivoj Čermák, Hedvika Čermáková

Překlad: Vojtěch Kostiha
Asistentka produkce: Majda Holubcová
Produkce: Marek Hrazdil
Zvuk: Robert Slezák
Mix zvuku: Deluxe Media
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
České znění vyrobilo Studio Virtual® v roce 2013
Premiéra v kinech: 4.7.2013
filip

Re: Já, padouch 2 / Despicable Me 2

Příspěvekod Joe Black » 05 čer 2013 21:59

To jsou skvělý jména... Veronika Žilková, Martha Issová... Ale Iva Pazderková, to bude bomba! :D :-: Moc se těším...
Joe Black

Příspěvekod Ištván87 » 25 čer 2013 21:50

František Fuka, který (i přes své dřívější působení v dabingu coby překladatel, či právě proto) dabing obvykle kritizuje, tak na svém blogu uvádí, že se mu tenhle dabing líbil. Hlavně Veronika Žilková a Ota Jirák.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Joe Black » 01 črc 2013 21:44

Takže... Veronika Žilková byla opravdu super. :-: O Ivě Pazderkové, byť se jednalo o menší postavičku, ani nemluvě, prostě stejná sranda jako by tam byly obě dvě samy. :-: I zmíněný Ota Jirák byl dobrý, ALE zde musím udělat velkou výtku - poněvadž postava Eduarda vypadá jako by jí animátoři dělali podle předlohy Petra Novotného, považuji za hřích jeho neobsazení. :nesouhlas: :D Zbytek z prvního dílu (Jiří Lábus, Jan Přeučil, Ivana Korolová...) byli stejně skvělí jako poprvé.
Joe Black

Příspěvekod filip » 02 črc 2013 07:59

A nevíš nějaké další dabéry nebo tvůrce?
filip

Příspěvekod Joe Black » 02 črc 2013 21:30

Tvůrce nevím, nečekal jsem na konec titulků. Dabérů tam víc asi nebylo... Jen by mě zajímalo jestli Mimoně nadabovali v zahraničí ti co je dělali i originálně, protože zněli stejně i česky.
Joe Black

Příspěvekod Ištván87 » 02 črc 2013 22:17

To by asi bylo poznat. Nejspíš jde jen o stejně upravený zvuk hlasu. Navíc, některé "věty" se u Mimoňů ani nepřekládají.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Newmy » 20 říj 2013 14:07

Doplnění dle titulků a oprava zvuku:

Monika Šulerová, Petr Lněnička, Adéla Nováková, Klára Nováková, Zdeněk Štěpán, Daniela Choděrová, Bořivoj Čermák, Hedvika Čermáková

Asistentka produkce: Majda Holubcová
Zvuk: Robert Slezák
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Příspěvekod Pan X » 16 bře 2015 19:03

Jak to tedy bylo, byly Mimoňové dabovaní nebo byly nechaní z originálu :-? .
Marvel: >> Thor: Ragnarok <<
DC: >> Liga spravedlnosti <<
FILMY: >> Kriminál | Titanic (1997) <<
SERIÁLY: >> Desáté království | Simpsonovi <<
Pan X

Příspěvekod Ištván87 » 16 bře 2015 20:38

Stejně jako u jedničky. Většinou to bylo v originálu, ale sem tam se něco nadabovalo, protože Mimoňové použili některá skutečná slova. Zvukově je to ale téměř nerozpoznatelný.

Ištván87

Další

Zpět na Filmy