Královská aféra / En Kongelig Affaere

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Královská aféra / En Kongelig Affaere

Příspěvekod filip » 15 zář 2013 20:33

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Zuzana Říčařová-Kajnarová - Alicia Vikander (Caroline Mathilde), Lukáš Hlavica - Mads Mikkelsen (Johann Friedrich Struensee), Jan Dolanský - Mikkel Boe Følsgaard (Christian VII), Simona Postlerová - Trine Dyrholm (Juliane Marie), Dalibor Gondík - David Dencik (Ove), Jaromír Meduna - Thomas W. Gabrielsson (Schack Carl Rantzau), Ivana Korolová - Julia Wentzel Olsen (Luisa Augusta - 12 let), Michal Holán - Cyron Melville (Enevold Brandt), Jiří Plachý - Bent Mejding (Bernstoff), Klára Kuklová - Laura Bro (Louise von Plessen), Bohuslav Kalva - John Martinus (Reventlow), Luděk Čtvrtlík - Søren Malling (Hartmann), Jiří Hromada - Søren Spanning (Munter), Jakub Wehrenberg, Petra Jindrová, Veronika Bajerová, Milan Bouška, Jindřich Hinke, Jitka Morávková. Ivo Novák, Marcel Rošetzký, Pavel Šrom, Anna Suchánková, Zbyšek Horák (titulky)

Překlad: Helena Březinová, úryvky ze Shakespearových dramat citovany v překladu Jiřího Joska
Dramaturgie: Jiří Flígl
Mistr zvuku: Ladislav Krýsl
Asistent režie: Petr Skarke
Vedoucí produkce: Markéta Vyšínová
Vedoucí dramaturg: Alena Poledňáková
Vedoucí realizace: Vladimír Tišnovský
Dialogy a režie: Jitka Vacková
Vyrobila Česká televize 2013
filip

Re: Královská aféra / En Kongelig Affaere

Příspěvekod Sagres » 15 zář 2013 22:15

Ještě jsem tam zaslechl Petru Jindrovou, ale kdo daboval Harriet Walter :?:
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Příspěvekod fabec122 » 15 zář 2013 22:23

Za mě je Lukáš Hlavica velmi špatná volba :(
fabec122

Příspěvekod ReDabér » 16 zář 2013 12:09

Sagres píše:Ještě jsem tam zaslechl Petru Jindrovou, ale kdo daboval Harriet Walter :?:

Nikdo, dialog mezi Karolínou Matyldou Dánskou a její matkou byl v angličtině, otitulkovaný ;)
ReDabér

Příspěvekod Gusta » 16 zář 2013 21:59

fabec122 píše:Za mě je Lukáš Hlavica velmi špatná volba :(

Za mě Lukáš Hlavica naopak velmi dobrá volba. Na tuto roli (a i v danou dobu natáčení dabingu) rozhodně o dost lepší volba než kdokoli ze "spjatých".
Gusta

Příspěvekod Sagres » 17 zář 2013 20:33

Tak u něj přece klidně požádej o anketu, když Ti tam ti "spjatí" nesedí ;) Mně na něj L. Hlavica v tomhle filmu také líbil.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Zpět na Filmy