Tísňová linka / The Call

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Tísňová linka / The Call

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING: DVD
V českém znění: Dana Černá - Halle Berry (Jordan Turnerová), Viktorie Taberyová - Abigail Breslin (Casey Welsonová), Ivan Jiřík - Michael Eklund (Michael Foster), Zbyšek Horák - Morris Chestnut (Paul Phillips + titulky), Dana Syslová - Roma Maffia (Maddy), Jakub Saic - David Otunga (Jake Devans), Veronika Mudrová - Denise Dowse (Flora) + Justina Machado (Rachel Fosterová) + Jenna Lamia (Brooke) + Alisa Hensley (matka), Klára Jandová - Evie Louise Thompson (Leah Templetonová) + Ella Rae Peck (Autumn) + Tara Platt (zaškolující se nováček), Ivo Novák - Michael Imperioli (Alan Denado), Svatopluk Schuller

Překlad: Martin Massaniec
Zvuk: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Magic Box 2013

2.DABING: Nova, Prima
V českém znění: Sabina Laurinová - Halle Berry (Jordan Turnerová), Terezie Taberyová - Abigail Breslin (Casey Welsonová), Ivan Jiřík - Michael Eklund (Michael Foster), Marek Holý - Morris Chestnut (Paul Phillips), Irena Hrubá - Roma Maffia (Maddy), Ivo Hrbáč - David Otunga (Jake Devans), Vlasta Žehrová - Denise Dowse (Flora), Bohdan Tůma - Michael Imperioli (Alan Denado), Jana Páleníčková, Anna Suchánková, Radka Stupková, Petr Pospíchal, Viktor Dvořák, Irena Máchová, Pavel Šrom, Zdeněk Podhůrský a další

Překlad: Tamara Vosecká
Zvuk: Petr Posolda
Produkce: Martin Odehnal, Pavla Draxlerová
Dialogy: Zdeněk Podhůrský
Režie: Petr Pospíchal
Vyrobila: Cet 21 s.r.o. ve studiu Barrandov 2015
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od Budy »

Já se snad té Martiny Menšíkové už nedočkám. :(
18.05.2008 – 07.05.2015
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od kubik-dulik »

Také mi na ni sedí Martina Menšíková, klidně bych se nebál ji dát první příčku... třeba je Dana Černá obsazována právě proto, že je u ní na jedničce...
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2984
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od takezo »

Zase Zbyšek Horák a herec tohohle typu :-?
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od bloom »

kubik-dulik píše:třeba je Dana Černá obsazována právě proto, že je u ní na jedničce...
Aha, a já si myslel, že od toho tu ty žebříčky jsou... :-? :D
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od Joe Black »

Tak Dana Černá je dobrá. Mě k Halle Berry sedí hodně třebas i Jana Mařasová.
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od Sagres »

To by bylo hodně velké a hodně příjemné překvapení, kdyby obsadili Martinu Menšíkovou, ale o tom si dnes můžu nechat zdát... Myslel jsem, že jsem v tom snění sám, ale jak vidno, je nás povícero. :)
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od Budy »

bloom píše:
kubik-dulik píše:třeba je Dana Černá obsazována právě proto, že je u ní na jedničce...
Aha, a já si myslel, že od toho tu ty žebříčky jsou... :-? :D
Ano, přesto se najdou lidi, kterým více sedí Martina Menšíková. Navíc, Dana Černá dabuje skoro všude, tak že Martinu bych uvítal.
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6798
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od bloom »

Já vám neberu, že se vám líbí někdo víc než dabér, který je uvedený v čele profilu (já to tak mám u mnoha herců :)), jen mě pobavila kubikova formulace. ;)
Uživatelský avatar
Sagres
Příspěvky: 2950
Registrován: 31 pro 2010 11:07
Bydliště: Holoubkov

Re: Tísňová linka / The Call

Příspěvek od Sagres »

Film mě v kině naprosto uchvátil, ale z jeho dabingu jsem zklamaný. A není to vůbec D. Černou, která s Viki Taberyovou odvedly skvělou práci (i I. Jiřík, ale ten tam moc replik nepronesl). Přestože jsem zvyklý z počátku 90. let a éry VHS na lecos, tady mi notně vadí nedostatek hlasů. Slyšet K. Jandovou a V. Veselou na všech vedlejších ženských rolí bych tedy z dabingového výtvoru v roce 2013 už nemusel a ani pánové na tom nebyli o moc lépe.
Dana Syslová nepromlouvala hlasem Denise Dowse, ale bohužel jen jako Roma Maffia (Maddy) = volba poněkud podivná. :-?
Ačkoliv by se to sice zdálo logičtější a věkově lépe padnoucí, tak tu Denise Dowse si střihla sama paní režisérka Veselá, což byl dle mě hustý přestřel vzhledem k tomu, jak tam herečka vypadala pomalu ještě starší než je. Hlas pana Z. Horáka mi jako Morris Chestnut též nijak neseděl, přestože jsou téměř vrstevníci na něj mi zněl zase extrémně staře, až jsem zapochyboval, jestli si ho nedal spíš p. Jiří Klem. :D

V. Veselá i Justina Machado (Rachel Fosterová) + Jenna Lamia (Brooke) + Alisa Hensley (matka), K. Jandová - Evie Louise Thompson (Leah Templetonová) + Ella Rae Peck (Autumn) + Tara Platt (zaškolující se nováček), Saic - David Otunga (Jake Devans), Novák - Michael Imperioli (Alan Denado)
Naposledy upravil(a) Sagres dne 22 pro 2015 05:42, celkem upraveno 16 x.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Odpovědět

Zpět na „Filmy“