Hobit: Šmakova dračí poušť

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

byvojik
Příspěvky: 229
Registrován: 12 pro 2012 17:53

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od byvojik »

Nezbývá mi nic jiného než se všemi souhlasit, hlavně s Artezaj36. Dabing se velmi povedl. Andrea Elsnerová je skvělá volba, takže jsem se obával zbytečně :D Aleš Procházka je excelentní ;)
origamirek
Příspěvky: 232
Registrován: 18 dub 2013 00:37

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od origamirek »

Olda808 píše:sekce dabing Film jsem tedy neviděl, ale na těch dabérech se mi něco nezdá. :D
Legolas - Jan Rosák, Fili - Ota Jirák???? :D Tak to mě dostalo
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od Lukiz »

No ale hlavně:
Michaela Ochotská ..... princezna Sue
Iveta Vítová Iveta Vítová ..... Alvrita
Lucie Borhyová ..... Jill
Jana Marečková ..... Rita
Val Kilmer ..... Marty
Kim Basinger ..... Rita
:D
tam se někdo úplně zbláznil... :o
Uživatelský avatar
Eleanor
Příspěvky: 323
Registrován: 18 říj 2011 14:28

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od Eleanor »

Perníček píše:Včera jsem viděl v kině a Aleš Procházka coby Šmak byl naprosto výborný a zněl podobně slizce jako Severus Snape v Potterovi. Velmi působivé. Celkově se podle mne dabing povedl.
"Slizce?" :shock: Aleš Procházka v HP právě zní nejvíc démonicky! (zvlášť v prvních 5 filmech, pak se mi zdá, že se už víceméně vykašlal na ultra nízký hlas Alana Rickmana, takže v 7. a 8. díle zní výš, než u dílů předchozích, což je škoda). Právě kvůli téhle roli jsem si ho poprvé všimla! ;)
Jinak co se týče jeho obsazení na Šmaka, přijde mi to vzhledem k hlasu Benedicta Cumberbatche docela dobrá volba, protože i mezi Cumberbatchovým a Rickmanovým hlasem existuje jistá podobnost. V jednom rozhovoru Benedict Cumberbatch dokonce napodobuje Rickmanův projev a je mu zde hodně podobný...
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5051
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od Joe Black »

Zbláznil? To je ještě slabý slovo. :D Tam si někdo na předvánočním večírku něco šlehnul a pak sednul k počítači a volně tvořil... :D Nebo si Nova zaplatila reklamu. :D Ale na druhou stranu bych ty moderátorky chtěl slyšet dabovat, to by mohla být možná i sranda.
Simca
Příspěvky: 88
Registrován: 30 čer 2008 16:51

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od Simca »

Naštěstí to bylo snadné smazat. FDB jsem opravil. Je ale škoda, že jsem to nezanechal. Asi jsem měl asi nechat screen, ale uvidím, jestli to někdo zas šikovný neudělá.
cupido
Příspěvky: 3
Registrován: 21 črc 2010 20:28

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od cupido »

dabing Šmaka mi bohužel nepřišel vůbec povedený :(
podle mne dabérovi filtrovali a zpomalili hlas ,aby dosáhli zlověstnosti.... bohužel to na mne nezapůsobilo a připadlo mi to umělý

líbil se mi dabér krále elfů, hobita a hlavní šedovlasý trpaslík...
Uživatelský avatar
Doufek
Příspěvky: 144
Registrován: 06 zář 2008 21:33

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od Doufek »

Všichni opěvují Aleše Procházku ale nikdo neocení že se Bohdan Tůma skvěle hodil na toho debila :D
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od Ištván87 »

cupido píše:dabing Šmaka mi bohužel nepřišel vůbec povedený :(
podle mne dabérovi filtrovali a zpomalili hlas ,aby dosáhli zlověstnosti.... bohužel to na mne nezapůsobilo a připadlo mi to umělý
To mluvíš o originále nebo o dabingu? Já jsem to viděl v originále, a přesto, že Benedict Cumberbatch má hodně hlubokej hlas, tak měl přes hlas taky nahozený tři zadky filtrů.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
starpep
Příspěvky: 797
Registrován: 25 led 2010 21:49
Kontaktovat uživatele:

Re: Hobit: Šmakova dračí poušť / Hobbit: The Desolation Of Smaug

Příspěvek od starpep »

Filtry tam měl, ale hlavně daboval pozpátku a při nádechu a pak to zvukaři otočili :)
Tvůrce velice amatérských titulků filmu Pán Času: Hledání Nekonečna
Odpovědět

Zpět na „Filmy“