Machři 2 / Grown Ups 2

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

DAN K.
Příspěvky: 1682
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři 2 / Grown Ups 2

Příspěvek od DAN K. »

jenom abych uvedl na pravou miru nektere nefer spekulace, tak ja jsem se na to ptal a obsazen byl sasa rasilov, ktery se nedostavil rano na natecni a byl to ten posledni ze tri dnu, kdy se to dabovalo, s tim, ze dabing mel byt druhy den odevzdan, bylo to uprostred prazdnin a z dalsich deseti vhodnych lidi nebyl nikdo ve meste, tak pouzili EC, ktery ten den daboval ve stejnem studiu v jinem filmu... ty veci co jsou tam vzaté z originálu bylo nutno použít, protože byly obsaženy v dodaném mezinárodním míchacím pasu. dabing vyrobila dw agentura a melo by tam byt 27 lidi, coz je teda na dnesni pomery neskutecne cislo.
Ondra81
Příspěvky: 124
Registrován: 08 čer 2009 21:16
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři 2 / Grown Ups 2

Příspěvek od Ondra81 »

a to ani Filip švarc nebyl k mání na Rocka, vzdyt tady u toho dabingu není snad jediný herec z minulého dílu.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1313
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Machři 2 / Grown Ups 2

Příspěvek od Brocc »

Mno, pozdě, ale přece, a pak že se nedočkáme vysvětlení. Je to o to smutnější, že tohle by Saša stejně nezachránil. Mno a jestli někdo hodnotí film podle nepovedenýho dabingu, to nechám bez komentáře.
kubik-dulik
Příspěvky: 1977
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Machři 2 / Grown Ups 2

Příspěvek od kubik-dulik »

Tento dabing opravdu na HBO a fakt se to nedá :(

Informace o dabingu žádné.
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Machři 2 / Grown Ups 2

Příspěvek od bernyz »

Teď už doufat v redabing jedičky i dvojky nějakou velkou televizí.
ondrej.bacon
Příspěvky: 17
Registrován: 10 led 2010 04:36

Re: Machři 2 / Grown Ups 2

Příspěvek od ondrej.bacon »

Fuuu, včera jsem se na to díval a brečel jsem. Adam Sandler bez Saši Rašilova? To prostě není ono...
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2461
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Machři 2 / Grown Ups 2

Příspěvek od Ištván87 »

Po přečtení původního obsazení dabingu jsem byl během prvních momentů filmu mile překvapen Filipem Jančíkem, který patří mezi herce, kteří Sandlera vylepšují o několik koňských délek. Jenže během prvních deseti minut se ukázalo, že je ten film srágora nejhoršího kalibru, takže škoda práce. Ale obsazení nového dabingu je parádní.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Machři 2 / Grown Ups 2

Příspěvek od Lukiz »

u Novy:
Překlad: Hedvika Humlíčková
Zvuk: Petr Kočík
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy a režie: Zuzana Taberyová
Odpovědět

Zpět na „Filmy“