Elysium / Elysium

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Elysium / Elysium

Příspěvekod filip » 26 lis 2013 20:27

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Filip Jančík - Matt Damon (Max), Dagmar Čárová - Jodie Foster (Delacourt), Dana Černá - Alice Braga (Frey), Libor Hruška - Sharlto Copley (Kruger), Petr Gelnar - Wagner Moura (Spider), Ernesto Čekan - Diego Luna (Julio), Libor Terš - Brandon Auret (Drake), Pavel Šrom - Josh Blacker (Crowe), Filip Švarc - Jose Pablo Cantillo (Sandro), Ludvík Král - Adrian Holmes (Manuel), Ladislav Cigánek - William Fichtner (John), Lukáš Hlavica - Faran Tahir (prezident Patel), Bohdan Tůma - Chris Shielz (Dr. Faizel), Zbyšek Horák - Mike Mitchell (předák), Zuzana Schulzová, Anna Nemčoková, Jakub Nemčok, Ladislav Novák

Překlad: František Fuka, Petr Sitár
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Martin Ženíšek
Dialogy a režie: Ladislav K.J. Novák
Vyrobilo studio LS Productions dabing 2013
Premiéra na DVD: 15.1.2014
filip

Re: Elysium / Elysium

Příspěvekod Perníček » 16 úno 2014 01:10

Tak jsem shlédl jak originál, tak dabing a velká spokojenost. Dabing se podle mne hodně povedl. Nejvíc mne asi zaujal Sharlto Copley, kterého daboval Libor Hruška - v originálu má špatně srozumitelný hlas a zní jen jako magor, kterému pěkně hrabe, kdežto v dabingu zněl jako šílenec se smyslem pro humor a jistou "hravostí", což se mi líbilo mnohem víc.

Celkově jsem nezaznamenal, že by mi dabing nějaké postavy vyloženě nesedl... :P
Vyliž mi polevu. :D
Perníček

Re: Elysium / Elysium

Příspěvekod -kNiGHT- » 11 bře 2015 01:55

Zbyšek Horák - Mike Mitchell (předák) + (titulky)

Mě teda nesedl Ladislav Cigánek na Fichtnera. Nejraději bych na něm vždy slyšel Petra Svobodu, který mi při Drive Angry a v seriálu Invaze na něm přišel jako dokonalý hlas.
Ne každý první dabing je ten nejlepší.
-kNiGHT-

Zpět na Filmy