Vzhůru do oblak / Up

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od Ištván87 »

Můžete tam dopsat Marka Liberta, Pavla Vondru a mám dojem že toho komentátora na začátku mluvil Alexander Hemala... Jinak musím říct, že až na Pavla Lišku, který trošku moc přehrává je tenhle dabing naprosto dokonalý. Jak Vladimír Brabec, tak Martin Sucharda zvládli dabing naprosto perfektně (což u pana Brabce ale nikoho nemůže překvapit). Výborní byli také psi Alfa, Beta a Gamma. Jan Skopeček taky poměrně zaválel. Obsazení bylo zkrátka výborný a místy i slušný hlášky (..já tak rád tluču špačky.. :D ). Myslím že tahle prvotina se Vojtovi povedla...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od Joe Black »

Ištván87 píše:Můžete tam dopsat Marka Liberta, Pavla Vondru a mám dojem že toho komentátora na začátku mluvil Alexander Hemala... Jinak musím říct, že až na Pavla Lišku, který trošku moc přehrává je tenhle dabing naprosto dokonalý. Jak Vladimír Brabec, tak Martin Sucharda zvládli dabing naprosto perfektně (což u pana Brabce ale nikoho nemůže překvapit). Výborní byli také psi Alfa, Beta a Gamma. Jan Skopeček taky poměrně zaválel. Obsazení bylo zkrátka výborný a místy i slušný hlášky (..já tak rád tluču špačky.. :D ). Myslím že tahle prvotina se Vojtovi povedla...
Mně se Liška moc líbil. Snad na úrovní pana Brabce a ostatních. Prostě skvělý dabing.
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od Ištván87 »

Teď jsem to po delší době shlédl znovu a musím poupravit názor na Pavla Lišku... Byl jiný než originál, ale skvělý...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od Lukiz »

Te´D na primě byli na konci česky psané titulky. Bylo tam toho o něčeho víc, ale vím jen : Výsledný mix: Shepperton Studios - Londýn a umělecký dohled měl zas ten Polák.
Uživatelský avatar
Džejňulka
Příspěvky: 1133
Registrován: 23 srp 2008 14:56

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od Džejňulka »

já si vzpomínám, že tam byl jako komentátor skutečně uveden Alexander Hemala a bez určení role tam byl ještě jako dabér Otto Rošetzký
A nahrávala jsem to, takže jestli to nemá ještě někdo, zítra vám to můžu sem napsat všechno.

Můj názor na film: Lepší, než jsem čekala. Jak zážitek - chvílemi dojemné a chvílemi super sranda!
Dabing - pan Brabec to zvládl suprově, jak jinak, pan Skopeček zněl také dobře, malý Martin Sucharda byl správně ulítlej a nakonec Pavel Liška - myslela jsem, že se mi líbit nebude, ale byl úžasnej! Krásně bláznivej čoklík, fakt :-: :-: .
Džejňulka už kecá i do muzikálů? Na blogu ocima7.blogspot.com jsem jednou ze 7 autorů "fanouškovských recenzí" divadelních představení a občas tam propašuju i něco o dabingu ;).
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od Ištván87 »

Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5052
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od Joe Black »

Nebyl tam i dabér mladého Carla? Nebo ten nic neříkal jak ho Ellie nepustila ke slovu? :D
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od Ištván87 »

Já mám dojem, že ten jeho výkřik, když se propadl podlahou, to klidně mohl dát i Martin Sucharda. :D Akorát by mě zajímala dabérka Ellie. Když tam na Waltera křičela, že tam nemá co dělat, tak jí to moc nešlo, ale když pak mluvila normálně, tak už to bylo v pohodě. Nicméně já na to nekoukal v televizi, takže nevím, co psali k obsazení :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Vzhůru do oblak / Up

Příspěvek od ocypuc »

Pan Brabec je Carlovi docela podobný, takže pokud byl nějaký casting, on tam chodit ani nemusel :) . Obsazení dabérů se povedlo. Od pana Brabce až po Pavla Lišku či Dana Landu, kterého bych asi nepoznal, kdybych si nepřečetl obsazení.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Filmy“