Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9532
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvek od filip »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | TRAILERY
Související: Zloba - Královna všeho zlého

DABING: Kino

V českém znění: Regina Řandová - Angelina Jolie (Zloba), Barbora Šedivá - Elle Fanning (princezna Růženka), David Novotný - Sharlto Copley (král Stefan), Radek Škvor - Brenton Thwaites (princ Filip), Petr Lněnička - Sam Riley (Diaval), Jaroslava Brousková - Imelda Staunton (Střelka), Petra Hobzová - Lesley Manville (Žmolka), Anna Suchánková - Juno Temple (Plevelka), Klára Nováková - Ella Purnell (Zlobilka), Jan Köhler - Jackson Bews (mladý Stefan), Lucie Juřičková - Janet McTeer (vypravěčka), Petr Pelzer - Kenneth Cranham (král Henry), Martina Šťastná, Radka Mako Krnínská, Rozálie Mako, Kristýna Leichtová, Jana Altmannová, Barbora Mošnová, Stanislav Lehký, Petr Veselý, Zdeněk Hess, Petr Gelnar, David Voráček, Tomáš Karger, Tomáš Měcháček

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Majda Holubcová, Adéla Bláhová
Zvuk: Guillermo Teillier
Kreativní dohled nad českou verzí: Aleksandra Sadowska
Výsledný mix: Shepperton International
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Pro Walt Disney Pictures vyrobilo Studio Virtual® - 2014
Naposledy upravil(a) filip dne 03 kvě 2020 13:48, celkem upraveno 6 x.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
bernyz
Příspěvky: 627
Registrován: 16 úno 2012 20:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvek od bernyz »

K obsazení jen: :-:
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvek od DAN K. »

https://www.youtube.com/watch?v=hTOv76yPqwY - dabovany trailer. nemůžu si pomoct, ale Růženka je intonačně falešná. Vedle Reginy zní tak nejak jen poloprofesionálně, není to úplně amatérské, ale není to ono... ale tak furt je to lepší, než když někdo nevhodně vybere matouše (snad nebude ve filmu) https://www.youtube.com/watch?v=i-a1mFo8yIY
Uživatelský avatar
Fifa.21
Příspěvky: 1296
Registrován: 12 dub 2009 11:19
Poznámka: Filip.Danilov@email.cz

Re: Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvek od Fifa.21 »

Tak tohle je podle mě ještě nadabováno přímo pro trailer, jelikož je tam slyšet Jiří Dvořák na Copleyim, a taky nevěřím, že by ve finální verzi zněla jedna z hlavních postav takhle amatérsky (nechci shazovat, ale to imho tedy nebylo ani poloprofesionální). :)
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9532
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvek od filip »

Obsazení se prý ještě během natáčení trochu měnilo, tak že může být někdo přeobsazen, ale to se dozvíte, hned po premiéře, až budu moct zveřejnit kompletní info, protože podle současných instrukcí, to nemohu zveřejnit, respektive Virtual to nemůže zveřejnit teď.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5059
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvek od Joe Black »

No oproti Regině zní v traileru dabérka Aurory o stupeň či dva někde jinde. :) Ale uvidíme (či uslyšíme) po premiéře, jak to nakonec bude. Disney si tohle 100% ohlídá, takže bych se ničeho nebál. ;)
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvek od DAN K. »

Dabing jsem dnes viděl. je velmi pěkný. Regina si svou roli opravdu užívá. Dabérka Růženky drhla jenom asi ve čtyřech větách, které byly špatně zaintonované, jinak byla slušná. V překladu (úpravě) mě asi tři slova zarazila, že nepasovala do věty, ale byly to jen drobnosti. Moc se mi líbilo, jak vyřešili překlad jmen. Akorát se mi nelíbilo obsazení Stefana, je tam za maximálního až ďábleksého drsňáka a v druhé půlce filmu vypadá na staršího padesátníka. David podal famózní výkon, ale chtělo to někoho s hlubokým zvučným chraplákem.
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5059
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvek od Joe Black »

Tenhle dabing byl vsklutku luxusní. Největší :-: patří samosebou Regině, ale já byl spokojenej i s Barborou Šedivou. Petr Lněnička seděl skvěle, David Novotný pak byl náležitě úlisnej. Trojice pomatených víl byla správně ztřeštěná i v dabingu, prostě skvělé. Hodnotím 1* a navíc má u mě Regina jistou nominaci na příští Cenu FF. :-:
Odpovědět

Zpět na „Filmy“