Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvekod filip » 24 bře 2014 17:46

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | CZ TRAILER

V českém znění: Regina Řandová - Angelina Jolie (Zloba), Barbora Šedivá - Elle Fanning (princezna Růženka), David Novotný - Sharlto Copley (král Stefan), Radek Škvor - Brenton Thwaites (princ Filip), Petr Lněnička - Sam Riley (Diaval), Jaroslava Brousková - Imelda Staunton (Střelka), Petra Hobzová - Lesley Manville (Žmolka), Anna Suchánková - Juno Temple (Plevelka), Klára Nováková - Ella Purnell (Zlobilka), Jan Köhler - Jackson Bews (mladý Stefan), Lucie Juřičková - Janet McTeer (vypravěčka), Petr Pelzer - Kenneth Cranham (král Henry), Martina Šťastná, Radka Mako Krnínská, Rozálie Mako, Kristýna Leichtová, Jana Altmannová, Barbora Mošnová, Stanislav Lehký, Petr Veselý, Zdeněk Hess, Petr Gelnar, David Voráček, Tomáš Karger, Tomáš Měcháček

Překlad: Vojtěch Kostiha
Produkce: Majda Holubcová, Adéla Bláhová
Zvuk a střih zvuku: Guillermo Teillier
Dialogy a režie: Zdeněk Štěpán
Umělecký dohled: Aleksandra Sadowska
Výsledný mix: Shepperton International
Producent české verze: Disney Character Voices International, Inc.
České znění vyrobilo Studio Virtual® v roce 2014
Premiéra v kinech: 29.5.2014
filip

Re: Zloba - Královna černé magie / Maleficent

Příspěvekod bernyz » 24 bře 2014 19:03

K obsazení jen: :-:
bernyz

Příspěvekod DAN K. » 26 dub 2014 16:44

https://www.youtube.com/watch?v=hTOv76yPqwY - dabovany trailer. nemůžu si pomoct, ale Růženka je intonačně falešná. Vedle Reginy zní tak nejak jen poloprofesionálně, není to úplně amatérské, ale není to ono... ale tak furt je to lepší, než když někdo nevhodně vybere matouše (snad nebude ve filmu) https://www.youtube.com/watch?v=i-a1mFo8yIY
DAN K.

Příspěvekod Fifa.21 » 26 dub 2014 21:46

Tak tohle je podle mě ještě nadabováno přímo pro trailer, jelikož je tam slyšet Jiří Dvořák na Copleyim, a taky nevěřím, že by ve finální verzi zněla jedna z hlavních postav takhle amatérsky (nechci shazovat, ale to imho tedy nebylo ani poloprofesionální). :)
Fifa.21

Příspěvekod filip » 26 dub 2014 22:14

Obsazení se prý ještě během natáčení trochu měnilo, tak že může být někdo přeobsazen, ale to se dozvíte, hned po premiéře, až budu moct zveřejnit kompletní info, protože podle současných instrukcí, to nemohu zveřejnit, respektive Virtual to nemůže zveřejnit teď.
filip

Příspěvekod Joe Black » 27 dub 2014 20:41

No oproti Regině zní v traileru dabérka Aurory o stupeň či dva někde jinde. :) Ale uvidíme (či uslyšíme) po premiéře, jak to nakonec bude. Disney si tohle 100% ohlídá, takže bych se ničeho nebál. ;)
Joe Black

Příspěvekod DAN K. » 29 kvě 2014 23:30

Dabing jsem dnes viděl. je velmi pěkný. Regina si svou roli opravdu užívá. Dabérka Růženky drhla jenom asi ve čtyřech větách, které byly špatně zaintonované, jinak byla slušná. V překladu (úpravě) mě asi tři slova zarazila, že nepasovala do věty, ale byly to jen drobnosti. Moc se mi líbilo, jak vyřešili překlad jmen. Akorát se mi nelíbilo obsazení Stefana, je tam za maximálního až ďábleksého drsňáka a v druhé půlce filmu vypadá na staršího padesátníka. David podal famózní výkon, ale chtělo to někoho s hlubokým zvučným chraplákem.
DAN K.

Příspěvekod Joe Black » 01 čer 2014 11:54

Tenhle dabing byl vsklutku luxusní. Největší :-: patří samosebou Regině, ale já byl spokojenej i s Barborou Šedivou. Petr Lněnička seděl skvěle, David Novotný pak byl náležitě úlisnej. Trojice pomatených víl byla správně ztřeštěná i v dabingu, prostě skvělé. Hodnotím 1* a navíc má u mě Regina jistou nominaci na příští Cenu FF. :-:
Joe Black

Příspěvekod BobSilas » 24 pro 2014 22:56

filip píše:Klára Nováková - Ella Purnell (mladá Zloba)

jmenuje se: Zlobilka
Názory jsou jak díra v zadku, každej má svoji. (Drsný Harry)
Důvěra je jako panenství, jakmile ho ztratíš, je pryč, navždy.

S tohoto fóra se stává velká konkurence tohoto fóra !
poslední dobou se tu řeší stejné věci :>
BobSilas

Zpět na Filmy