Závěť / Last Will

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

videofil
Příspěvky: 1998
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Závěť / Last Will

Příspěvek od videofil »

Obrázek
Info: IMDB | CSFD | FDB

V českém znění: Ladislav Cigánek - Tom Berenger (Frank Emery), Regina Řandová - Tatum O'Neal (Hayden Emery), Lukáš Hlavica - Patrick Muldoon (Joseph Emery), Miloš Vávra - Peter Coyote (soudce Garner), Petra Hanžlíková - Shawn Huff (Laurie Fiber), Filip Švarc - Jeffery Dean (Virgil Emery), Stanislav Lehký - (titulky), Radana Herrmannová, Jiří Čapka, Jiří Bábek, Kateřina Velebová, Petr Vágner, Aneta Talpová

Překlad: Lucie Černá
Zvuk: Jan Neskusil
Produkce: Hana Haladová
Dialogy: Marek Píša
Režie českého znění: Martin Kot
Výroba: Barrandov studio dabing pro Barrandov Televizní studio a. s. 2011
Naposledy upravil(a) videofil dne 16 bře 2016 17:57, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7077
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od Michaela2 »

Muldoon a Hlavica jo? :D :shock: hlavně že tam dabuje i Filip Švarc že ? navíc nikdo nemá z českých dabérů podobnější hlas než Filip Švarc, Hlavica je úplně v jiném vesmíru ...
videofil
Příspěvky: 1998
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od videofil »

Michaela2: Filip Švarc je na něho nejlepší, souhlas. ;) Snad se to brzy změní. Pokud je pravdou, že se dabing na Barrandově zlepší. Ale slíbil to sám Železný, kterého jsem vždy považoval za televizního odborníka a v tomhle směru jsem si ho vždy vážil, tak tomu věřím. Jo a jestli se chceš ještě pobavit, Švarc tam daboval nějakého Muldoonova známého.
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4086
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od Budy »

Železný mohl slibovat, co chtěl, teď už tam stejně není. ;)
18.05.2008 – 07.05.2015
Uživatelský avatar
takezo
Moderátor
Příspěvky: 2981
Registrován: 08 kvě 2011 13:30
Bydliště: Bílina

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od takezo »

Ještě aby ten dabing na Barrandově konečně někdo nedal do pořádku po tom mém ostrým e-mailu, kde jim ho kritizuju a myslim, že to nebyla jediná stížnost. :D
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací
Obrázek
Top: Jiří Schwarz,Filip Švarc,Saša Rašilov,Aleš Procházka,Filip Blažek,Vojtěch Rohlíček
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7077
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od Michaela2 »

takezo: tak to rovnou můžeš přeposlat i do Saga TV :D
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od James55 »

takezo: Myslím, že takových mailů chodí televizím i distributorům spousta, hlavně od zarytých uznávačů titulků. Takže jestli by jeden mail něco spravil bych opravdu neočekával. ;-) Hlavně u pár distributorů mám pocit, že pokud se v mailu vyskytne slovo "dabing", tak to hned letí do spamu... :-)
videofil
Příspěvky: 1998
Registrován: 05 srp 2010 09:09
Bydliště: Ostrava-Přívoz
Kontaktovat uživatele:

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od videofil »

Já jsem kdysi do Barrandova také poslal dopis ohledně toho, že jejich dabingy jsou špatné. Odepsala mi stará Prejdová :D , a to tím způsobem, že co si to dovoluji kritizovat, že tomu nerozumím apod. Podobné reakce chodili i Železnému a ten pověděl, že někdy v dubnu/květnu by se to mělo změnit k lepšímu. Tak doufejme. ;)

Budy: Ano, Železný tam není, čímž mě naštvali do ruda :vztek: , protože jestli této televizi mohl někdo pomoct, byl to dle mého právě on. Obávám se, že se jim to jednou vymstí. A abych byl upřímný, tak trochu jim to i přeji.


James55: Já když někdy píšu televizím a distributorům, tak přiložím také seznam svých oblíbených herců a dabérů, kteří mi k nim pasují. A nebo obráceně, u mých oblíbených českých herců/dabérů zase uvedu jména zahraničních herců, kterým kdysi dle mého velmi dobře propůjčili svůj hlas. Vždy jsem se setkal s kladnou reakcí. ;). S výjimkou Barrandova. Pokud někoho zajímá můj vkus, rád přepošlu.
kubik-dulik
Příspěvky: 1976
Registrován: 11 črc 2010 17:27

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od kubik-dulik »

Rozhodně není nutné používat formulace jako "stará Prejdová".
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Závěť / Last Will

Příspěvek od Nobody »

Papírově by mi tam ten Švarc taky díky MP seděl nejvíc. Ale koukal jsem na kousek a Muldoon vypadá, že je mu dost přes padesát. Takže to možná bylo lepší.

A jinak se také musím přidat. Je nutné někoho kdo v dabingu něco dokázal titulovat "stará Prejdová"?
Odpovědět

Zpět na „Filmy“