Smrtonosná past 3 / Die Hard: With a Vengeance • Dabingforum.cz

Smrtonosná past 3 / Die Hard: With a Vengeance

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Smrtonosná past 3 / Die Hard: With a Vengeance

Příspěvekod AngelEyes » 01 bře 2010 19:09

Zrovna jsem si koupil DVD s trojkou a narozdíl od předchozích dílů je tam dabing z Novy, s Pyškem a Hlavicou. Takže Soukupa už jen na VHS...
AngelEyes

Příspěvekod Budy » 01 bře 2010 21:12

Neviděl jsem celý film s tímto dabingem, ale z Novy se mi zdá lepší.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod HonzaXXII » 01 bře 2010 21:17

Budy: No jo. Protože ty jsi to viděl prvně až na Nově, já už dávno předtím na VHS, takže to mám naopak.

POMAJZ: Ono když zmizí VHS a nahradí je DVD, a ty jsou předabovaný, tak to není taková sranda. Dobře, není to tak hrozný jako sehnat kinodabing Indiana Jones nebo Jo, ale není t sranda. U nás v naší půjčovně když měli výprodej VHS, tak jsem ji bohužel nechyt. Možná je to k dispozici na Warforu a spol. ale nevím to jistě. P.S: Tys měl videopůjčovnu? :o :D
Nejsem proti předabovávání obecně. Jen proti zbytečnému.
Nemůžu za to že právě toho je většina.

Sháním pořady TKM, Hitšaráda, 5xP, Triangel, Telegramiáda, Písničky z obrazovky, a VHS Supraphonu z 80. let. O záznamy z YouTube a DVD nestojím.
HonzaXXII

Příspěvekod Budy » 01 bře 2010 21:23

No jo. Protože ty jsi to viděl prvně až na Nově, já už dávno předtím na VHS, takže to mám naopak.

Obvykle to bývá tak, že se mi líbí dabing, který jsem viděl první. Ale jsou i výjimky.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Ištván87 » 19 pro 2010 12:44

Já už slyšel oba dva dabingy a tak nějak bych je smíchal... Soukup by mohl zůstat a překlad bych nechal z toho původního (i když tam sem tam byla nějaká ta nelogičnost...). Jinak se mi dost líbí i ten nováckej dabing, i když není tak ostrej... Na druhou stranu to ještě není tak hrozná cenzura sprostejch slov...
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod kubik-dulik » 24 zář 2011 00:10

Jednoznačně se mi líbí druhej dabing... Alexej forever :) taky se mi moc líbí Beneš, to byla dobrá volba.
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod kekesko » 24 zář 2011 15:59

Soukup hovorí ako mu zobák narástol a Pyško sa musí krotiť v tom je rozdiel v tých dabingoch asi najväčší.
Viac sa mi páči Soukup v Pasci od 1 po 3 a tiež v Poslednom Skautovi.
kekesko

Příspěvekod donkocicak » 29 črc 2017 12:21

Jako první jsem viděl tento film v TV a myslel jsem si, že si na jiný dabing nezvyknu. Pak jsem si sehnal VHS dabing a tomu jsem zůstal věrný. Hlášky mi přijdou lepší a dokonce i obsazení (Jan Přeučil úžasný, Pavel Pípal famózní). Tím nechci říci, že Rösner a jiní by byli v TV dabingu horší, i ten je slušně obsazený. U celé série Smrtonosné pasti u mě vede první dabing a právě kvůli hláškám.
donkocicak

Příspěvekod Riky_Rower » 03 lis 2017 22:05

Hi all,pocujte raz na JoJ som z bratom videli verziu v CZ Smrtonosna Pasca 3 z dabingom ktory som uz od vtedy nevidel,ako keby este bol treti,pametam si ze ked sa Meklejn rutil cez park tak tam hlaskoval,meklejne ty chces ty lidi prejit,ne jenom toho mima,a ked sa bil stim rusom v potpalubi tak mu povedal tet zmiznes,namne bys potreboval aspon zmizik :lol: ,neviete nahodov aka je tato verzia dabingu !? ;)
Riky_Rower

Příspěvekod Rajesh » 04 lis 2017 11:39

To byl 2. dabing. :D
Rajesh

Předchozí

Zpět na Filmy