Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3358
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Příspěvek od jackb »

Obrázek
ČSFD

originální název: Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby

1.DABING [DVD]
V českém znění: Petr Rychlý - Will Ferrell (Ricky Bobby), Martin Zahálka - John C. Reilly (Cal Naughton Jr.), Antonín Navrátil - Gary Cole (Reese Bobby), Anna Suchánková - Amy Adams (Susan), Luděk Čtvrtlík - Michael Clarke Duncan (Lucius Washington), Libor Terš - Sacha Baron Cohen (Jean Girard), Jolana Smyčková - Jane Lynch (Lucy Bobby), Petra Hanžlíková - Molly Shannon (paní Dennitová), René Slováčková - Leslie Bibb (Carley Bobby), Jan Maxián - Jack McBrayer (Glenn), Petr Burian - Greg Germann (Larry Dennit Jr.), Miloš Hlavica - Pat Hingle (pan Dennit Sr.), David Štěpán, Ivan Jurka, Ladislav Novák, Michal Michálek, Rudolf Kubík, Richard Trsťan

Překlad: Milena Havlová
Zvuk: Oldřich Wajsar, Miloš Sommer
Produkce: Milena Čapková
Dialogy a Režie: Miroslav Saic
Vyrobily: ABZ divize Bontonfilms v roce 2006

2.DABING [Nova]
V českém znění: Pavel Šrom - Will Ferrell (Ricky Bobby), Tomáš Juřička - John C. Reilly (Cal Naughton Jr.), Jaromír Meduna - Gary Cole (Reese Bobby), Jitka Moučková - Amy Adams (Susan), Pavel Rímský - Michael Clarke Duncan (Lucius Washington), Libor Terš - Sacha Baron Cohen (Jean Girard), Valérie Zawadská - Jane Lynch (Lucy Bobby), Jana Páleníčková - Leslie Bibb (Carley Bobby), Michal Holán - Jack McBrayer (Glenn), Ladislav Cigánek - Greg Germann (Larry Dennit Jr.), Svatopluk Schuller, Šárka Vondrová, Otto Rošetzký, Ivo Novák, Roman Hájek, Bohuslav Kalva, Milan Slepička, Ivana Měřičková, Jakub Nemčok, Roman Hajlich

Překlad: Klára ???
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Martin Kot, Pavla Draxlerová
Dialogy: Zita Meisselová
Režie: Ivana Měřičková
Vyrobilo: Studio Barrandov pro Cet 21 s.r.o. 2010
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7643
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Příspěvek od Sen »

Našel jsem na VHS závěr nahrávky z HBO. Podle titulků HBO použila dabing DVD. Pro koho tedy byl vyroben onen druhý dabing?
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3358
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Příspěvek od jackb »

Sen píše:Našel jsem na VHS závěr nahrávky z HBO. Podle titulků HBO použila dabing DVD. Pro koho tedy byl vyroben onen druhý dabing?
aha tak to půjde asi o můj omyl, tak to se omlouvám za mystifikaci
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3358
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Příspěvek od jackb »

tak 2. dabing nakonec je a nechala si ho udělat Nova. Info není celé, mám od kámoše těch pár jmen a kdyby někdo věděl zbytek budu vděčný
Uživatelský avatar
jackb
Globální moderátor
Příspěvky: 3358
Registrován: 25 kvě 2008 11:14

Re: Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Příspěvek od jackb »

doplněno info 2. dabingu, kromě příjmení překladatelky to jsem si nezapamatoval
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 7077
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec

Příspěvek od Michaela2 »

chybí odkazy na databáze ;)
Odpovědět

Zpět na „Filmy“