12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvekod James55 » 07 kvě 2014 11:22

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Martin Stránský - Chiwetel Ejiofor (Solomon Northup), Aleš Procházka - Michael Fassbender (Edwin Epps), Jakub Saic - Benedict Cumberbatch (Ford), Terezie Taberyová - Lupita Nyong'o (Patsey), Kateřina Lojdová - Adepero Oduye (Eliza), Jaromír Meduna - Rob Steinberg (Parker), Jiří Prager - Paul Giamatti (Freeman), Martin Sobotka - Paul Dano (Tibeats), Filip Švarc - Brad Pitt (Bass), Jitka Moučková - Kelsey Scott (Anne Northupová), Petra Tišnovská - Sarah Paulson (paní Eppsová), Michal Jagelka - Scoot McNairy (Brown), Libor Hruška - J.D. Evermore (Chapin), Martin Zahálka - Garret Dillahunt (Armsby), Radek Kuchař - Taran Killam (Hamilton), Zuzana Schulzová - Alfre Woodard (paní Shawová), Tomáš Juřička, Zbyšek Pantůček, Ivo Novák, Anna Nemčoková, Jakub Nemčok, Bohdan Tůma (titulky)

Překlad: Jan Feldstein
Dialogy: Luděk Koutný
Zvuk: Josef Mašek
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Režie: Martin Těšitel
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Bontonfilm 2014
James55

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvekod Fifa.21 » 07 kvě 2014 12:04

Jak koukám, tak se to natáčelo spolu s Vlkem :-? obsazení je jakž-takž, ale osobně bych tam něco proházel.
Fifa.21

Příspěvekod Eleanor » 07 kvě 2014 12:31

:lol: To je vtip ne? Michael Fassbender a Aleš Procházka? :lol: To nikoho nenapadlo to přeházet alespoň tak, že by pan Stránský mluvil Fassbendera a pan Procházka Ejiofora? Aby tam byla alespoň nějaká spjatost? No a Jakuba Saice dát na Benedicta Cumberbatche? I tady by se Aleš Procházka hodil víc! Slyšeli jste někdo někdy Cumberbatche v originále? Se pohybuje tak nejmíň o oktávu jinde, než Jakub Saic... No, ještě že jsem to už viděla v originále... :roll:
Eleanor

Příspěvekod kubik-dulik » 07 kvě 2014 12:33

Škoda, že Brada Pitta nemluví Michal Dlouhý :(
HBO má 5 kanálů a mezi ně patří taky Cinemax ;)
kubik-dulik

Příspěvekod Lukiz » 07 kvě 2014 12:35

Eleanor píše:To nikoho nenapadlo to přeházet alespoň tak, že by pan Stránský mluvil Fassbendera a pan Procházka Ejiofora? Aby tam byla alespoň nějaká spjatost?

:?:
Chiwetel Ejiofor - Martin Stránský na 1. místě
Michael Fassbender - jediný Aleš Procházka má 2 filmy
Lukiz

Příspěvekod Eminem007 » 07 kvě 2014 12:37

ani já nejsem s toho dost nadšený, škoda že nevyšli Lukáš Hlavica, Michal Dlouhý nebo Miroslav Táborský.
ach jo, ten Filip Švarc, to zas bude něco... :( :(
Eminem007

Příspěvekod James55 » 07 kvě 2014 12:53

Eleanor píše:To nikoho nenapadlo to přeházet alespoň tak, že by pan Stránský mluvil Fassbendera a pan Procházka Ejiofora? Aby tam byla alespoň nějaká spjatost?

A už jsi ten film s dabingem viděla, že kritizuješ? Aleš Procházka by se na Ejiofora IMHO v žádném případě nehodil. Mně obsazení hlavních rolí vyhovovalo a předvedli dobré herecké výkony. A Brad Pitt tam má jenom malou roli, Filip Švarc se dá určitě přežít. A jak píšeš o té své "spjatosti", tak díky ní by měl jen Chiwetel Ejiofor dalšího dabéra. Hlasů je dostatek (aspoň v porovnání s jinými dabingy z Budíkova), kritika výše mi přijde opravdu neopodstatněná...
James55

Příspěvekod Michaela2 » 07 kvě 2014 14:20

James55 píše:Aleš Procházka by se na Ejiofora IMHO v žádném případě nehodil. .

absolutní souhlas

a pokud jde o Pitta, tak radši Filip Švarc než P.Vondra
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Budy » 07 kvě 2014 14:35

Míšo, co se týče Pitta, tak zase nesouhlasím já. :) Na malou roli (nebo kde je Pitt mladší) klidně Filipa Švarce, ale Pavel Vondra se mi na něj také líbí.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Michaela2 » 07 kvě 2014 16:59

Budy: no upřímně, mně se na něj nelíbí ani jeden, ani PV ani FŠ :D když ne Michal, z těch co ho už dabovali, tak se mi líbil Gustav Bubník a Filip Čapka :)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Další

Zpět na Filmy