12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: 12 let v řetězech / Twelve Years a Slave

Příspěvekod bloom » 07 kvě 2014 18:48

Lukiz píše:Michael Fassbender - jediný Aleš Procházka má 2 filmy

Ještě s ním ale i David Novotný. ;)

Dabing vypadá evidentně dobře, jedině si nejsem jistý spojením Benedict Cumberbatch - Jakub Saic. Je mi jasné, že Vojtěch Dyk ho asi moc dabovat nebude, ale já osobně bych si nepřál, aby se zrovna z Jakuba Saice stal jeho náhradník. Ale jinak smekám před slušným počtem dabérů.
bloom

Příspěvekod oberon » 07 kvě 2014 19:15

Pro mě osobně je Jakub Saic hodně slušná alternativa ;) ...
oberon

Příspěvekod bloom » 07 kvě 2014 20:23

Pro mě osobně bohužel ne. Věřím, že podal dobrý výkon, ale jeho hlas i herecký projev jsou podle mě BC vzdáleny. :) Moje č. 2 (ne-li č. 1) je Petr Lněnička.
Ale chápu, že se točilo s Vlkem z Wall Street, kde jsem naopak za obsazení Jakuba Saice velmi rád.
bloom

Příspěvekod DAN K. » 07 kvě 2014 20:35

tohle je podle me presne ten typ herce, ktery je s kazdou roli uplne jiny a tam pak neni moc dobre snazit se mu vytvrit spjateho univerzalniho dabera. Nevim o hlase, ktery by mu sedel a zaroven by tohle vsechno vychytal.
DAN K.

Příspěvekod Ištván87 » 07 kvě 2014 21:13

Jakub Saic daboval Benedicta Cumberbatche ve Star Treku a bylo to naprosto v pořádku. To zaprvé. A zadruhé, když daboval Martin Stránský Michaela Fassbendera v X-Men, všichni jste pindali, že se k němu nehodí. Přiznejte si to, prostě vám nic není dost dobré, že jo?
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Michaela2 » 07 kvě 2014 22:00

však tu byla dodržena spjatost, co se Stránského týka.. a pokud jde o Fassbendera, tak žádného spjatého dabéra nemá a krom Procházky a Novotného, má další 2 zářezy Zdeněk Hruška ( ten se mi líbí) a Jan Štastný ...
oblíbení rež. - F.Jančík, Martin Kot
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod puffy » 07 kvě 2014 22:46

Tak tak. Na Fassbendera sa skvele hodia jemnejsie hlasy typu Jiří Dvořák, Zdeněk Hruška alebo Jan Štastný a nie prebasovany chraplak Martina Stránskeho.

Brad Pitt aj ked ma malu ulohu, tak pre mna Filip Švarc bude utrpenim. Rovnako ako ktorakolvek nahrada za dokonaleho Dlouheho.

Z Cumberbatcha robia vsetci nejakeho extra herca. Mne je absolutne nesympaticky a videl som ho len v Star Treku, kde ma prilis nenadchol. Prehraval jak o zivot.
18.11.2009 - 28.12.2016
puffy

Příspěvekod Eleanor » 08 kvě 2014 00:33

puffy píše:Z Cumberbatcha robia vsetci nejakeho extra herca. Mne je absolutne nesympaticky a videl som ho len v Star Treku, kde ma prilis nenadchol. Prehraval jak o zivot.

Tak to přisuzuji tomu, žes s ním viděl jenom jeden film a to ještě Star Trek, ve kterém nemá až tak velký prostor. Navíc, jestli jsi to neviděl v originále, je to o ničem, ten chlap se prostě nadabovat nedá (ačkoli pokud, tak ten Vojta Dyk se hodí asi jako nejmenší zlo, rozhodně ne pan Saic). A ehm, jo, je to dost extra herec. I v tom Star Treku byl jasně nejlepší... ;)
K ostatním: Jop, s tou spjatostí máte u Ejiofora pravdu, to byla moje chyba, že jsem se na jeho profil nepodívala, ale tady ten problém nevidím, zato spojení Aleš Procházka - Michael Fassbender je dost problematické, podle mě. Martin Stránský se mi na něho hodí daleko víc a Jiří Dvořák je taktéž v tomhle případě výborná volba, ale Aleš Procházka? Nevidím pražádnou spojitost mezi hlasy těchto dvou herců...
Nej. dabéři: Aleš Procházka, Alexej Pyško, Jiří Štěpnička, Jitka Ježková, Jan Vondráček, Tereza Bebarová, Libor Hruška, Anežka Pohorská, Otakar Brousek ml., Klára Jandová, Tereza Chudobová, Ivana Korolová, Jiří Dvořák
Eleanor

Příspěvekod bernyz » 08 pro 2015 01:00

Tenhle dabing i na TV Barrandov.
bernyz

Předchozí

Zpět na Filmy