Jak vycvičit draka 2 / How to Train Your Dragon 2

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, Sen, bloom

Jak vycvičit draka 2 / How to Train Your Dragon 2

Příspěvekod filip » 12 kvě 2014 16:43

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB | CZ TRAILER 1 | CZ TRAILER 2

Související: Jak vycvičit draka, Jak vycvičit draky

V českém znění: Matouš Ruml - Jay Baruchel (Škyták), Simona Postlerová - Cate Blanchett (Valka), Jiří Schwarz - Gerard Butler (Kliďas), Libor Terš - Craig Ferguson (Tlamoun), Terezie Taberyová - America Ferrera (Astrid), Jan Kalous - Jonah Hill (Snoplivec), Oldřich Hajlich - Christopher Mintz-Plasse (Rybinohy), Robin Pařík - T.J. Miller (Tafan), Jana Páleníčková - Kristen Wiig (Rafana), Zbyšek Horák - Djimon Hounsou (Drago), Jiří Krejčí - Kit Harington (Eret), Ladislav Cigánek, Radek Kuchař, Hana Talpová, Martina Bucková, Tomáš Hospodský, Petr Hrach, Kateřina Langerová, Martin Svejštil

Překlad: Petr Putna
Dialogy: Pavlína Vojtová
Produkce: Evelyna Vrbová
Zvuk: Filip Mošner
Mix zvuku: Deluxe London
Režie: Alice Hurychová
Vyrobilo studio LS Productions dabing 2014
Premiéra v kinech: 19.6.2014
filip

Re: Jak vycvičit draka 2 / How to Train Your Dragon 2

Příspěvekod Fifa.21 » 26 říj 2014 00:11

Musím říct, jak mě dabing jedničky (možná i film) nějak moc nenadchl, tak tady jsem byl mile překvapen. Opravdu moc příjmený dabing po všech stránkách - zvuk, dialogy a samozřejmě výkony (osobní překvapení byl Jiří Krejčí, po LOTR trilogii nejlepší role). Jediný vada na krása tohoto dabingu byli vedlejší role, mohlo být slyšet vícero dabérů + jsem si nebyl úplně jist Zbyškem Horákem na hlavního záporáka.
Fifa.21

Zpět na Filmy