Grandhotel Budapešť / The Grand Budapest Hotel

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Grandhotel Budapešť / The Grand Budapest Hotel

Příspěvekod Fifa.21 » 05 čer 2014 19:36

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Otakar Brousek ml. - Ralph Fiennes (Monsieur Gustave), Ondřej Brzobohatý - Tony Revolori (Zero), Pavel Rímský - F. Murray Abraham (pan Moustafa), Filip Blažek - Jude Law (mladý spisovatel), Terezie Taberyová - Saoirse Ronan (Agatha) / Léa Seydoux (Clotilde), Svatopluk Schuller - Mathieu Amalric (Serge X.) / Wallace Wolodarsky (Monsieur Georges), Václav Vydra - Adrien Brody (Dmitri), Vladislav Beneš - Willem Dafoe (Jopling), Jan Šťastný - Jeff Goldblum (Deputy Kovacs), Jan Vlasák - Harvey Keitel (Ludwig), Jiří Štěpnička - Bill Murray (Monsieur Ivan), Ladislav Cigánek - Edward Norton (Henckels), Filip Čapka - Jason Schwartzman (Monsieur Jean), Ondřej Vetchý - Owen Wilson (Monsieur Chuck), Ladislav Frej - Tom Wilkinson (autor), Vanda Konečná - Tilda Swinton (Madame D.), Roman Hájek - Karl Markovics (Wolf) / Waris Ahluwalia (Monsieur Dino), Milan Slepička - Bob Balaban (Monsieur Martin), Jiří Prager - Larry Pine (Monsieur Mosher), Petr Pospíchal - Fisher Stevens (Monsieur Robin), Ivan Jiřík, Zbyšek Horák, Vladimír Brabec, Robert Hájek, Bohuslav Kalva, Martin Kubačák a další

Překlad: Anna Polanská
Zvuk: Petr Posolda
Režie českého znění: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio Dabing v roce 2014
Fifa.21

Re: Grandhotel Budapešť / The Grand Budapest Hotel

Příspěvekod filip » 05 čer 2014 19:39

Podle mě to bude Barrandov.
filip

Příspěvekod bloom » 05 čer 2014 19:47

To bude jasné společné natáčení s Angelikou pod taktovkou Petra Pospíchala, jinak bych si takové obsazení na DVD moc vysvětlit nedovedl. :)
bloom

Příspěvekod filip » 05 čer 2014 19:56

Skoro všichni jsou stejní jako v Angelice, takže to tak určitě bude.
filip

Příspěvekod Michaela2 » 05 čer 2014 20:01

no a co asi bloom říká ? :D
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, J.Postlerová, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová
oblíbenci Lukáš Hlavica, Radek Škvor,Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod Budy » 05 čer 2014 20:02

Tak některým obsazením se divím (Vydra-Brody), ale na druhou stranu jsem rád, že jsou zde dabéři, které nejsou tak frekventovaní. Ať už zmiňovaný Václav Vydra, Filip Blažek nebo i Ladislav Frej. Taky jsem rád za spojení Vetchý-Wilson.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod hospoda96 » 07 čer 2014 20:04

I přes netradiční spojení ( Vydra - Brody, Law - Blažek, Cigánek - Norton) je to velmi kvalitní dabing takže za mě palec nahoru :-:
hospoda96

Příspěvekod Olda808 » 10 čer 2014 21:59

Jana Hermachová - Jutta Westphal (Frau Lieblingová) / Michaela Caspar (Marguerite), Šárka Vondrová - Giselda Volodi (Sergeova sestra), Ivan Jiřík - Florian Lukas (vězeň Pinky), Zbyšek Horák - Milton Welsh (Franz) / (titulky), Vladimír Brabec - Roy Macready (starý muž na vykonávání poslední vůle), Robert Hájek - Lucas Hedges (obsluha benzínky) / Gabriel Rush (nový poslíček Otto), Bohuslav Kalva - Wolfgang Ceczor (mnich udávající směr), Zdeněk Žák - Hans Martin Stier (mnich dávající šaty)
Vanda Konečná také Sabine Urig (Laetizia), Jan Vlasák také Philipp Sonntag (mnich v lanovce)
Olda808

Příspěvekod Budy » 11 čer 2014 08:16

Ještě jsem zvědavý, jak bude znít Jan Šťastný na Goldbluma. Podle obrázků, co jsem viděl, tak tam vypadá celkem staře.
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod Olda808 » 11 čer 2014 08:46

Podle mě i přes neobvyklá, nová spojení je dabing velmi povedený a není to žádné mučení pro sluch. A hlavní duo Otakar Brousek ml. a Ondřej Brzobohatý prostě nemají chybu!
Olda808

Další

Zpět na Filmy