Divergence / Divergent

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Divergence / Divergent

Příspěvekod James55 » 07 srp 2014 14:18

James55

Re: Divergence / Divergent

Příspěvekod Olda808 » 09 srp 2014 11:21

Na dabing jsem byl velmi zvědavý, nejvíc pochopitelně na Zuzanu Slavíkovou a musím říct, že vzhledem k charakteru role bylo vybráno dobře. Myslím si, že i kdyby to dabovala Jitka, tak musí nasadit hrubší tóninu hlasu, že její "klasika" by se pro roli nehodila. Celkově je ten dabing povedený.
Olda808

Příspěvekod Joe Black » 12 srp 2014 05:48

Tak jsem na to mrknul a musím říct, že hlavně Terezie je super, i Vojta. A v podstatě i zbytek... Až na Zuzanu Slavíkovou... Nevím, ta jediná se mi tam nějak nehodí. Asi to bude tím, že jsem až příliš u Kate zvyklý na Jíťu, ale myslím si, že by měla být i tady. Se Zuzanou zní Kate o hodně starší, bez ohledu na to, jakou mrchu tu hraje.
Joe Black

Příspěvekod ocypuc » 11 úno 2015 17:28

Povedený dabing. Hlavní dvojice skvělá. Co se týče Kate Winslet, sice Jitka Ježková je na ni lepší, ale tady se žádné zklamání nekonalo, protože Zuzaně Slavíkové se ta role opravdu povedla. Jako bonus pro mě byla Viktorie Taberyová, jejíž hlas mám rád a není oposlouchaný.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka, Zdeněk Hruška, Libor Hruška
ocypuc

Zpět na Filmy