Jedna za všechny / The Other Woman

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Olda808
Příspěvky: 1037
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Jedna za všechny / The Other Woman

Příspěvek od Olda808 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Kamila Špráchalová - Cameron Diaz (Carly), Petra Hobzová - Leslie Mann (Kate), Marek Libert - Nikolaj Coster-Waldau (Mark), Nikola Votočková - Kate Upton (Amber), Michal Holán - Taylor Kinney (Phyl), Kateřina Petrová - Nicki Minaj (Lydia), Zdeněk Mahdal - Don Johnson (Carlyn otec Frank), Martin Zahálka - David Thornton (Nick) & (titulky), Petr Pospíchal - Victor Cruz (řidič Fernando), Vanda Konečná, Vojtěch Hájek, Klára Vodenková, Kristýna Valová a další...

Překlad: Anna Polanská
Dialogy a režie českého znění: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio dabing v roce 2014
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 30 dub 2020 21:16, celkem upraveno 2 x.
safink88
Příspěvky: 62
Registrován: 28 srp 2009 20:30

Re: Jedna za všechny / The Other Woman

Příspěvek od safink88 »

Právě teď na TV Prima. No a je to hrůza - Petra Hobzová na mojí oblíbenkyni Leslie Mann fakt nejde. Navíc Petra strašně ječí.
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Jedna za všechny / The Other Woman

Příspěvek od ocypuc »

Čekal jsem, že Prima udělá nový dabing. Podle titulků tam dabovala ještě Kristýna Valová, překlad Anna Polanská, dialogy také pan Pospíchal. A myslím si, že Petr Pospíchal by byl vhodnější dabér Carlyna otce, Zdeněk Mahdal mohl dabovat toho řidiče.
Naposledy upravil(a) ocypuc dne 14 led 2017 22:53, celkem upraveno 1 x.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
liborF
Příspěvky: 198
Registrován: 12 srp 2011 12:40

Re: Jedna za všechny / The Other Woman

Příspěvek od liborF »

+ Klára Kuklová Vodenková, Kristýna Valová

Překlad: Anna Polanská
Petr Pospíchal také dialogy
Uživatelský avatar
trees
Příspěvky: 6
Registrován: 25 pro 2013 09:26

Re: Jedna za všechny / The Other Woman

Příspěvek od trees »

Film jsem zhlédl víceméně náhodou. Co se týká dabingu Petry Hobzové, tak ten mě absolutně dostal. Hned jak byla reklama, tak jsem si musel zjistit, kdo je dabérem. V jedné větě dokázala použít takovou škálu tónů, že to bylo až k nevíře. Nádhera, moc jsem si to užil.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“