Halloweenská noc / Trick ’r Treat

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Halloweenská noc / Trick ’r Treat

Příspěvekod James55 » 20 čer 2009 12:37

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Jiří Schwarz - Dylan Baker (Steven), Kateřina Lojdová - Leslie Bibb (Emma), Jitka Ježková - Anna Paquin (Laurie), Terezie Taberyová - Britt McKillip (Marcy), Adam Mišík - Alberto Ghisi (Chip), Kateřina Velebová - Lauren Lee Smith (Danielle), Jan Maxián - Jean-Luc Bilodeau (Schrader), Robin Pařík - Brett Kelly (Charlie), Miroslava Součková - Rochelle Aytes (Maria), Ivana Korolová - Isabelle Deluce (Sara), Jaroslav Kaňkovský - Brian Cox (pan Kreeg), Zdeněk Podhůrský - Tahmoh Penikett (Henry), Kristýna Valová - Samm Todd (Rhonda), Kateřina Petrová - Moneca Delain (Janet), Kateřina Seidlová - Caroline Redekopp (reportérka), Bohdan Tůma, Jiří Balcárek, Viktorie Taberyová, Zdeněk Mahdal (titulky)

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Miloš Vrána, studio Pro-Time
Produkce: Leoš Lanči
Dialogy a režie: Zdeněk Mahdal
Vyrobila: Tvůrčí skupina Josefa Petráska 2009
James55

Re: Trick ’r Treat

Příspěvekod danpiper » 02 črc 2009 11:02

Nebyla by lepší na Annu Paquinovou Jitka Moučková, která ji dabovala v s seriálu True Blod, kde měla Anna hlavní roli? Mě se v téhle roli moc líbila a to Jitku moc nemusim....nebo Petra Hanžlíková ji dabovala v Takové normální holce taky moc pěkně......
danpiper

Příspěvekod Joe Black » 02 črc 2009 11:51

No mně osobně Jitka Ježková z X-Menů nevadí.
Joe Black

Příspěvekod James55 » 04 črc 2009 11:03

danpiper píše:Nebyla by lepší na Annu Paquinovou Jitka Moučková, která ji dabovala v s seriálu True Blod, kde měla Anna hlavní roli? Mě se v téhle roli moc líbila a to Jitku moc nemusim....nebo Petra Hanžlíková ji dabovala v Takové normální holce taky moc pěkně......

Bohužel k tomuto filmu zde nikdo nic nenavrhoval, tak jsme poslali návrh Jitku Ježkovou.
James55

Příspěvekod danpiper » 11 črc 2009 19:50

Tak pro příště pamatovat na P. Hanžlíkovou nebo J. Moučkovou, ale J. Ježková se vám taky povedla :)
Nevíte, kdy film výjde na DVD?
danpiper

Re: Halloweenská noc / Trick ’r Treat

Příspěvekod James55 » 11 črc 2009 20:09

Někdy kolem října
James55

Re: Halloweenská noc / Trick ’r Treat

Příspěvekod videofil » 01 lis 2014 09:54

Docela dobrá horrorová komedie. Hlavně ten malý z--d, který terorizoval toho protivného dědka se psem. To jsem se fakt bavil. :D
videofil

Zpět na Filmy