Vévodkyně / The Duchess

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od James55 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

1. DABING DVD
V českém znění: Hana Ševčíková - Keira Knightley (Georgiana, Vévodkyně z Devonshire), Lukáš Hlavica - Ralph Fiennes (Vévoda z Devonshire), Kateřina Petrová - Hayley Atwell (Bess Foster), Michal Holán - Dominic Cooper (Charles Grey), Hana Talpová - Charlotte Rampling (Lady Spencer), Pavel Šrom, Marek Libert, Milan Slepička, Hana Czivišová, Kateřina Halešová, Jakub Nemčok, Bohdan Tůma (titulky)

Překlad: Ivan Němeček
Zvuk: Jiří Moudrý
Produkce: Evelyna Vrbová
Dialogy a režie: Ladislav Novák
Vyrobila: LS Productions dabing pro Magic Box 2009

2. DABING Nova
V českém znění: Kateřina Lojdová - Keira Knightley (Georgiana, Vévodkyně z Devonshire), Otakar Brousek ml. - Ralph Fiennes (Vévoda z Devonshire), Kateřina Petrová - Hayley Atwell (Bess Foster), Petr Neskusil - Dominic Cooper (Charles Grey), Dana Syslová - Charlotte Rampling (Lady Spencer), Tomáš Karger, Eliška Nezvalová, Radovan Vaculík, Klára Nováková, Ladislav Cigánek, Petr Lněnička, Jana Páleníčková, Nikola Votočková, Jiří Krejčí, Michal Holán, Terezie Taberyová, Bohuslav Kalva, Jan Köhler, Anežka Pohorská, Petr Oliva, Bohdan Tůma (titulky) a další

Překlad: Barbora Knobová
Zvuk: Tomáš Říha
Produkce: Martin Odehnal, Libuše Witzová
Dialogy a režie: Zuzana Taberyová
Vyrobilo: Studio Audiotech pro Cet 21 s.r.o. 2014
Uživatelský avatar
Joe Black
Příspěvky: 5055
Registrován: 03 čer 2008 21:09
Bydliště: Budovatelů 561, Chrást u Plzně
Kontaktovat uživatele:

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od Joe Black »

Tak na Keiru a na Coopera bych viděl radši Kateřinu Lojdovou a Michala Jagelku, ale i tak to nemusí být špatný dabing...
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5668
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od ReDabér »

Hana Ševčíková a Keira Knightley? Tohle spojení mě ani ve snu nenapadlo, ale moc mu tleskám a jsem nadšený :-:
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od James55 »

S tím bohužel souhlasit nemohu, obsazení je podle mě hrozné. Nevím, co mají v poslední době studia ve zvyku naprosto nedodržovat zaběhnuté dabéry a to i u známějších herců. Piráty z Karibiku zná myslím každý a Keiru Knightley dabovala Kateřina Lojdová skvěle. LS Productions bohužel se svými dabingy začíná hodně klesat ať už jde o obsazení tak počet dabérů...
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od DAN K. »

Tohle neni vec studia, on Lada Novak vzdycky rad experimentoval s obsazenim, ale nektere jeho experimenty jako J. Satoranský coby Walken v chyt me kdyz to dokazes nebo pani hadrbolcova jako hlas judy dench v zapiskach o skandalu patri k tomu nejlepsimu, co jsem kdy v dabingu slysel. Tohle jsem dabovany nevidel, nemuzu hodnotit. ja mam s keirou osobni problem, ze podle me vypada tak na 15, ty dospely role ji furt nejak neverim, obzvlast v tomhle filmu mi na kralovnu spolecnosti prisl afurt strasne detska, tudiz mi prijdou mi na ni vsechny daberky, co jsem kdy slysel a ze jich bylo hodne, stary. Furt cekam kdy nekdo obsadi Anicku suchankovou, me ji prijde strasne podobna, ne vizualne, ale vystupovanim, ona se i stejne tvari, mluvi , vsechno...tak uvidime kdo zas bude priste experimentovat:)
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7640
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od Sen »

S Keirou K. mám často stejný problém jako Dan K. (Jitka Moučková, Kateřina Lojdová), na druhou stranu se mi velmi líbila Andrea Elsnerová v Pýše a předsudku, vůbec mi tam stará nepřišla. Obsazení Anny Suchánkové by mohlo být zajímavé . . .

Tuší někdo, kdo daboval Keiru Knightley v Pokání?
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od Markus »

Tak asi tady nikoho nepřekvapí, že jsem zastáncem Kateřiny Lojdové na Keiře a opravdu s ní žádný problém nemám... ;) A při tom množství dabérek, co Keira už měla, nechci o Anně Suchánkové ani slyšet... :) Ale vyjadřuji jen svůj osobní názor a nechci se kvůli němu dostat s někým do hádky... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od Kubaz »

V Pokání ji mluvila Jitka Ježková.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Uživatelský avatar
ReDabér
Globální moderátor
Příspěvky: 5668
Registrován: 25 bře 2008 16:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od ReDabér »

Tady uvádí, že Kateřina Lojdová: http://info-koktejl.cz/hudba-film-kultu ... i-dil-iii/
Stejně tak se zde uvádí, že K. Lojdová Keiru dabovala i v Lásce nebeské.
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Vévodkyně / The Duchess

Příspěvek od Kubaz »

Mám doma DVD a dám ruku do ohně za to, že je to Jitka Ježková.
Akdyž se koukneš sem na Lásku Nebeskou http://dabingforum.cz/viewtopic.php?f=3&t=785, tak tam ani není uvedeno její jméno.
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
Odpovědět

Zpět na „Filmy“