Hvězdy nám nepřály / The Fault in Our Stars

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Olda808
Příspěvky: 1043
Registrován: 19 srp 2009 23:08

Hvězdy nám nepřály / The Fault in Our Stars

Příspěvek od Olda808 »

Obrázek
Info: IMDb | ČSFD | FDb

V českém znění: Irena Máchová - Shailene Woodley (Hazel), Vojtěch Hájek - Ansel Elgort (Gus), Ivana Andrlová - Laura Dern (Frannie), Ivan Jiřík - Sam Trammell (Michael), Petr Pospíchal - Willem Dafoe (Van Houten), Petr Neskusil - Nat Wolff (Isaac) & Jordan Drexel (Sid), Vlasta Žehrová - Milica Govich (Augustova matka) & Ana Dela Cruz (Dr. Maria), Petra Hobzová - Lotte Verbeek (Lidewij), Ivo Hrbáč - Mike Birbiglia (terapeut Patrick), Roman Hájek - David Whalen (Augustův otec), Kristýna Valová - Emily Peachey (Monica) & Alexis Hodges (Angela) & Apurva Padubidri (recepční v restauraci) & Carole Weyers (hlas Anne Frankové), Miroslava Součková - Carly Otte (Alisa) & Emily Bach (Moničina matka) & Bethany Leo (hlas Beth), Martin Kubačák - John Green (Jackiin otec), Klára Nováková - Sophie Guest (Jackie, holčička na letišti), Petr Gelnar - Jean Brassard (číšník), Bohuslav Kalva - Tim Hartman (farář)

Překlad: Zdeněk Hofmann
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Vyrobilo: Barrandov Studio a.s. v roce 2014
Naposledy upravil(a) Olda808 dne 22 srp 2016 11:34, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Michaela2
Admin
Příspěvky: 6884
Registrován: 17 srp 2011 02:29
Bydliště: Praha

Re: Hvězdy nám nepřály / The Fault in Our Stars

Příspěvek od Michaela2 »

škoda, že 16 leté dospívající dabují pětatřicátnící :roll: a zrovna Irena Máchová, která ma hlas, že s přehledem zvládá i čtyřicetileté ženy ...
Uživatelský avatar
Kubaz
Příspěvky: 405
Registrován: 07 dub 2008 18:20
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hvězdy nám nepřály / The Fault in Our Stars

Příspěvek od Kubaz »

V tomhle filmu je 5 větších rolí! Vše stojí na výkonech hlavní dvojice. Tenhle dabing je opravdu zoufalý. Z Ireny Máchové už se nám pomalu stal takový ženský Michal Holán, s tím rozdílem, že Michal je alespoň tvárný. Irena má hlas na postavy kolem 40 let věku. Vážně děs. Ani trochu se nesnaží. Ivanu Andrlovou mám rád, ale tady je uplně mimo. Snad tohle předabuje nějaká televize. :vztek:
Dabing X Originál?...většinou jde jen o to, co vidíte dřív...
SamueLeeJackson
Příspěvky: 1
Registrován: 17 kvě 2015 23:08

Re: Hvězdy nám nepřály / The Fault in Our Stars

Příspěvek od SamueLeeJackson »

Osobně by mě zajímalo,co vnímáte tak strašného na tomto dabingu...oba hlasy mě nejen nevadily,ale dokonce mi dovolily film procítit. Kolikrát mám pocit,že se obecně dabingy haní,jakmile nezazní TOP oblíbené hlasy,takže si tu pište,co chcete,mě se oba hlasy potěšily a Ivana Andrlová stejně tak! Hawk!
safink88
Příspěvky: 62
Registrován: 28 srp 2009 20:30

Re: Hvězdy nám nepřály / The Fault in Our Stars

Příspěvek od safink88 »

Souhlasím s tebou. Já jsem si film dal včera také v češtině a bylo to moc fajnové. Přesně jak říkáš, film se pak lépe procítí a vnímáš postavy, než když v rychlosti čteš titulky. Byť preferuji jednoznačně originální zvuk s titulky, tak v tom případě jsem rozhodně nelitoval. 2 hlavní protagonisté mi perfektně na role seděli. Takže tak :)
Uživatelský avatar
ocypuc
Příspěvky: 651
Registrován: 30 pro 2012 15:32

Re: Hvězdy nám nepřály / The Fault in Our Stars

Příspěvek od ocypuc »

Irena Máchová nemá hlas, aby mohla dabovat mladé holky. Toto byl neskutečný přešlap ji na tu roli obsadit :vztek: . Snad to někdo předabuje a obsadí Terezii Taberyovou.
Oblíbené dabérky: Viktorie Taberyová, Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Dalimil Klapka, Pavel Tesař, Martin Stránský, Libor Hruška, Jakub Saic
Odpovědět

Zpět na „Filmy“