Beze svědků / No Witness

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Beze svědků / No Witness

Příspěvekod Sagres » 29 zář 2014 10:26

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Martin Velda - Jeff Fahey (senátor Gene Haskell), Martin Sobotka - Corey Feldman (Mark Leiter), René Slováčková - Marisa Petroro (Celeste Cartierová), Zdeněk Podhůrský, Radek Hoppe, Milan Slepička, Ludvík Král, Filip Jančík, Radka Malá, Klára Sochorová, Hana Ševčíková, Zbyšek Horák (titulky), Veronika Veselá - Nicky Buggs (servírka), Hana Talpová - Rhoda Griffis (Fiona Haskellová)

Překlad: Zuzana Pelíšková
Zvuk: Daniel Němec
Produkce: Petra Ryglová
Vedoucí výrobního štábu: Leoš Lanči
Šéfproducent: Josef Hehejík
Dialogy a režie českého znění: Veronika Veselá
Vyrobila: Médea Promotion Dabing, člen skupiny Médea Group pro TV Barrandov v roce 2014
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Re: Beze svědků / No Witness

Příspěvekod Sagres » 29 zář 2014 10:31

Z titulků :D zřejmě omylem :D vypadla Hana Talpová. Snad jsem si jí tedy nespletl s R. Malou, protože na 39leté herečce, manželce Veldy, slyšet 73-76letou dabérku, je fakt silný emotivní zážitek. :shock: ;) Nojo, babči dnes už bohužel nedostanou, na ně mají mladší expertky, ale šťabajzny jim ještě klidně dají. :roll:
Jinak to ale špatný nebylo.
Nejoblíbenější dabérky: Monika Žáková - Simona Vrbická - Lucie Benešová - Sylva Sequensová - Naďa Konvalinková - Jitka Sedláčková - Eva Horká - Zora Bösserlová - Helga Čočková
Zlatý dabing z éry ČST
Sagres

Příspěvekod videofil » 29 zář 2014 17:12

Právě jsem se chystal, že tenhle profil vytvořím a jak koukám, zase mě někdo předběhl. :D I když Sagresovi bych to mohl odpustit :D ;) . Jinak mě těší, že mého oblíbence Faheyho daboval Velda. Je vidět, že Barrandov si dává záležet. A ta Médea Publishing, to bude asi ta společnost, o které kdysi mluvil Železný, že pro ně bude vyrábět dabingy.
videofil

Příspěvekod takezo » 29 zář 2014 19:22

Paráda.Tleskám. :-:
Obrázek
Neznámí dabéři - Prosím o pomoc s identifikací dabérů !!!
takezo

Zpět na Filmy