Pearl Harbor

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Lukiz
Příspěvky: 3478
Registrován: 18 pro 2008 22:25

Re: Pearl Harbor

Příspěvek od Lukiz »

Ano, ten Pavel Kříž. Pavlové Křížové jsou celkem 3. Již starší herec: Pavel Kříž mladý dabér: Pavel Kříž (II) a ještě zasloužilý dabingový překladatel.
harycek
Příspěvky: 55
Registrován: 29 črc 2016 22:02

Re: Pearl Harbor

Příspěvek od harycek »

V té době se už dabing vcelku srovnal!?!? Na tomto dabingu je to vidět a slyšet!!
Uživatelský avatar
Manche
Příspěvky: 1873
Registrován: 15 lis 2008 13:07
Bydliště: Sušice

Re: Pearl Harbor

Příspěvek od Manche »

Nezaregistroval někdo, kde se ve filmu objevil Glenn Morshower? Mám u něj doplněného pana Kolára, ale zjistil jsem, že jsem si spletl jeho roli s postavou, kterou hrál Peter Firth.
Janča_87
Příspěvky: 3
Registrován: 23 srp 2021 23:33

Re: Pearl Harbor

Příspěvek od Janča_87 »

Dabing Pearl Harboru mě zklamal. Resp. zklamal mě Pavel Kříž jako Danny (Josh Hartnett). Absolutně se mi to k němu nehodilo, nehodí a hodit nebude. Podle mě to pan Kříž nedokázal vystihnout (scéna před padáky a v padácích je hrozně namluvená)...
A jinak mě štvou takové ty nepřesnosti jako že Rafe (aj řečeno Rejf) je Ref a Evelyn (aj Evelyn) je Evelína a zahozené vtípky jako když Evelyn přijde za Dannym, po tom, co se kolegům v hangáru přizná, že jí miluje. Všichni zmizí a vrátí se Goose a řekne: Zapomněl jsem si francouzáky - dává víc smysl, než nadabované: Zapomněl jsem si klíče.... no nic.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“