Zlodějská partie / Thick as Thieves

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
radik92
Příspěvky: 246
Registrován: 18 kvě 2009 17:07
Bydliště: Frýdek-Místek

Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od radik92 »

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

1. DABING DVD
V českém znění: Lukáš Hlavica - Antonio Banderas (Gabriel Martin), Oldřich Vlach - Morgan Freeman (Keith Ripley), Dana Černá - Radha Mitchell (Alexandra Korolenková), Milan Slepička - Robert Forster (poručík Weber), Pavel Vondra - Constantine Gregory (Sergeev), Pavel Soukup - Marcel Iures (Zykov), Libor Terš - Rade Šerbedžija (Nicky / Victor), Miloš Hlavica - Gary Werntz (zvláštní agent Hal Donley), Antonín Navrátil - Tom Hardy (Michaels), Kristýna Valová, René Slováčková, Rudolf Kubík, Šárka Vondrová, Klára Vodenková, Bohdan Tůma, Oldřich Hajlich, Jaroslav Horák, Jan Rimbala, Radka Stupková, Marcel Rošetzký, Anna Remková, Milan Bouška

Překlad: Martin Gust
Zvuk: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Úprava dialogů: Ivan Kotmel
Režie: Jan Žáček
Vyrobila: Tvůrčí Skupina Markéty Kratochvílové ve Studiu Budíkov 2009

2. DABING Nova
V českém znění: Jan Šťastný - Antonio Banderas (Gabriel Martin), Pavel Rímský - Morgan Freeman (Keith Ripley), Hana Ševčíková - Radha Mitchell (Alexandra Korolenková), Miloš Vávra - Robert Forster (poručík Weber), Petr Pospíchal - Rade Šerbedžija (Nicky / Victor), Filip Švarc - Tom Hardy (Michaels), Vladimír Kudla, Gustav Bubník, Zdeněk Hess, Vojtěch Hájek, Petra Hanžlíková (jako Petra Tišnovská), Kristýna Valová, Jan Kalous, Marcel Rošetzký, Jan Vondráček, Petra Pudová, Klára Šumanová, Eva Miláčková, Radek Hoppe, Jindřich Žampa

Překlad: Barbora Jarošová-Kinská
Zvuk: Oldřich Wajsar
Produkce: Martin Kot, Daniel Walter
Dialogy a Režie: Gustav Bubník
Vyrobila: DW agentura s.r.o. pro Cet 21 spol. s.r.o. 2011
Naposledy upravil(a) radik92 dne 18 zář 2013 16:59, celkem upraveno 6 x.
Nobody
Příspěvky: 376
Registrován: 11 úno 2009 10:29

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od Nobody »

Je pěkné, že je Jan Žáček v nějaké skupině. Ale nějaký casting mu moc neříká (a to není jen u tohoto filmu).
Uživatelský avatar
Markus
Senior admin
Příspěvky: 3323
Registrován: 22 bře 2008 17:04
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od Markus »

Uff, no jak na to tak koukám, tak pan Žáček a studio Budíkov je vražedná kombinace... :D I když nepochybuji, že pár lidí na fóru ho ocení jako režiséra "experimentátora"... ;) Ale já to určitě nebudu...
Obrázek
DAN K.
Příspěvky: 1684
Registrován: 26 bře 2008 20:01
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od DAN K. »

Tohle je hloupej a blbej experiment, pavel rimsky - freeman je jedno z nejlepsich spojeni ceskyho dabingu, jeste ted se tresu, kdyz si vzpomenu na freemanuv dabing bedricha seteny:) Rovnez jan stastny antonio banderas, i kdyz musim rict ze ales prochazka mi k nemu nevadil a navic ve shrekovi by asi jan stastny koucoura takhle neudelal. a ani hlas marka vasuta v zorrovi neni spatnej, je z toho slyset ze je to delany do kina na dali si s tim hodne velkou praci, zahral to fakt dobre...
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od Sen »

Markus píše:Uff, no jak na to tak koukám, tak pan Žáček a studio Budíkov je vražedná kombinace... :D I když nepochybuji, že pár lidí na fóru ho ocení jako režiséra "experimentátora"... ;) Ale já to určitě nebudu...
Já jsem zde své "ocenění" současné tvorby režiséra Žáčka vyjádřil již před časem. Včera jsem na jiném místě fóra napsal, že dabingoví režiséři obvykle nejsou padlí na hlavu. Zdá se, že Jan Žáček patří k výjimkám potvrzujícím pravidlo :) . I experimentovat se musí umět, pan Žáček jakoby se pouze snažil být originální za každou cenu.
Uživatelský avatar
bloom
Globální moderátor
Příspěvky: 6805
Registrován: 18 črc 2008 17:43

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od bloom »

Sen píše:I experimentovat se musí umět, pan Žáček jakoby se pouze snažil být originální za každou cenu.
S tím naprosto souhlasím.
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1341
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od Brocc »

tak tak... on navíc experimentuje i když už jě někdo jím jednou obsazen, viz. Ryan Reynolds...
Uživatelský avatar
James55
Senior admin
Příspěvky: 3069
Registrován: 22 bře 2008 12:22

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od James55 »

Neřekl bych, že experimentuje. Podle mně nemá ani zájem si nějaké obsazení zjišťovat
Uživatelský avatar
Brocc
Příspěvky: 1341
Registrován: 24 úno 2009 18:38
Bydliště: Českomoravská Divočina....

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od Brocc »

James55 píše:Neřekl bych, že experimentuje. Podle mně nemá ani zájem si nějaké obsazení zjišťovat
právě to je otázka, jestli je to úmyslné nebo jen bohapustě odfláknuté... jenom nevím, co je horší.... :roll:
Sen
Globální moderátor
Příspěvky: 7642
Registrován: 27 črc 2008 09:19

Re: Zlodějská partie / Thick as Thieves

Příspěvek od Sen »

James55 píše:Neřekl bych, že experimentuje. Podle mně nemá ani zájem si nějaké obsazení zjišťovat
To je také možné. Ačkoliv pochybuji, že by netušil, že třeba Banderase už mnohokrát daboval Jan Šťastný. To by snad musel trpět absolutním nezájmem o svou profesi či o sledování filmů v českém znění.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“