Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Uživatelský avatar
AGAMENON
Příspěvky: 1264
Registrován: 12 zář 2008 11:31
Bydliště: Brno

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od AGAMENON »

Doufek píše:Stejně nejlepěí Obelix byl Schánilec a pak Lábus.
U mne je to podobně:
1) Lábus
2) Schánilec
3) Jirák
4) Štěpnička

Jen koukám, že Zdeňa Junák se zabydluje v Práglu. :)
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
Uživatelský avatar
Budy
Příspěvky: 4092
Registrován: 18 kvě 2008 18:59

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Budy »

Tak jeho výskyt v pražských dabinzích je zásluhou občasných natáčení seriálů/popř. filmů v Praze. Natrvalo se tam zřejmě nepřestěhuje, protože jsem nedávno četl rozhovor, kde tvrdil něco ve smyslu, že zůstane věrný Brnu.
18.05.2008 – 07.05.2015
martin.grossmann
Příspěvky: 145
Registrován: 18 říj 2009 08:50

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od martin.grossmann »

Škoda, že nedabuje Obelixe Lábus, ten byl nejlepší a ani Jirák nebyl špatný, ale Štěpnička fakt ne. Trávníčka vydržím, ikdyž jsou lepší dabéři.
Michel
Příspěvky: 718
Registrován: 30 črc 2010 21:00
Bydliště: Havířov, přechodné Olomouc

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Michel »

Dabing tohohle filmu jsem tedy neslyšel, ale každopádně J. Štěpnička je jedním z dvorních dabérů G. Depardieuho a Obelixe v jeho podání podle mě skvěle zvládl (i když O. Jirák mě taky příjemně překvapil). Takže mi přijde docela na hlavu, že v posledních dvou hraných filmech obsadili místo něj pana Jiráka, ale naopak v animovaných filmech obsadili pro změnu zase J. Štěpničku. Přišlo by mi logické udělat to přesně naopak.

Jinak pro mě je nejlepší Obelix Jan Schánilec - ten je asi nejblíže originálu. Pak O. Jirák. A J. Lábus má taky něco do sebe, ale trochu mi chybí ten "brumla", na kterého jsem zvyklý v originále a podání pana Schánilce.
Naposledy upravil(a) Michel dne 19 úno 2016 12:29, celkem upraveno 1 x.
„Mou filozofií je, že každá věta ve filmu by měla být přeložena takovým způsobem, aby průměrný český divák při sledování téže scény zažil přibližně tytéž pocity jako průměrný divák v zemi původu filmu.“ František Fuka
stanislav.mezl
Příspěvky: 3
Registrován: 28 úno 2015 13:43

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od stanislav.mezl »

Po delší době jsem viděl úžasný film s výborným českým dabingem a krásně provedeným čistým zvukem, mám rád filmy tohoto typu, proto vřele doporučuji všem ke shlédnutí je to 100% pecka a jenom tleskám.
Standa :-: :-: :-:
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2621
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Pan X »

Dnes jsem konečně viděl :-: , opravdu skvělý a skvostný dabing, Pavel Trávníček, Jiří Štěpnička, Karel Heřmánek a Zdeněk Junák podali opravdu nádherné výkony, jediné co mě mrzí je, že nevyšlo obsazení Petra Kostky. I když samozřejmě Petr Pospíchal nadaboval Panoramixe výborně, za mě to je 9/10, opravdu nádherný dabing :-: .
Nefrit
Příspěvky: 7
Registrován: 13 led 2015 15:14

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Nefrit »

Dabing byl v kině skvělý.
Skalican762
Příspěvky: 94
Registrován: 28 dub 2016 20:22

Re: Asterix: Sídliště bohů / Astérix: Le domaine des dieux

Příspěvek od Skalican762 »

Dabing je aj na DVD
Odpovědět

Zpět na „Filmy“