Hunger Games: Síla vzdoru 1. část

Nové i ty starší

Moderátoři: ReDabér, bloom

Hunger Games: Síla vzdoru 1. část

Příspěvekod James55 » 16 úno 2015 21:00

The Hunger Games: Mockingjay - Part 1
Image
Info: IMDb | ČSFD | FDb

Související filmy: Hunger Games, Hunger Games: Vražedná pomsta, Hunger Games: Síla vzdoru 2. část

V českém znění: Terezie Taberyová - Jennifer Lawrence (Katniss Everdeenová), Petr Neskusil - Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Jan Maxián - Liam Hemsworth (Hurikán), Ivana Milbachová - Julianne Moore (Alma Coinová), Tomáš Juřička - Philip Seymour Hoffman (Plutarch Heavensbee), Zdeněk Mahdal - Woody Harrelson (Haymitch Abernathy), Jolana Smyčková - Elizabeth Banks (Cetkie Trinketová), Pavel Rímský - Donald Sutherland (President Snow), Petr Lněnička - Sam Claflin (Finnick Odair), Pavel Vondra - Jeffrey Wright (Diod), Petr Gelnar - Mahershala Ali (Boggs), Irena Máchová - Natalie Dormer (Cressida), Anna Suchánková - Willow Shields (Prim) + Jena Malone (Johanna Masonová), Radka Přibyslavská - Paula Malcomson (paní Everdeenová), Jakub Saic - Stanley Tucci (Caesar Flickerman + titulky), Ivan Jiřík - Robert Knepper (Antonius), Veronika Mudrová - Stef Dawson (Annie Crestová), René Slováčková - Patina Miller (Paylorová) + Sarita Choudhury (Egeria), Petr Štěpán, Jiří Köhler, Vladimíra Včelná, Vojtěch Hájek, Dana Pešková, Svatopluk Schuller, Ivo Novák, Robin Pařík, Radek Budáč

Překlad: Jan Feldstein
Zvuk: Michal Čiernik, Jindřich Kravařík
Finální mix: Matěj Večeřa
Produkce: Markéta Kratochvílová
Dialogy a režie: Veronika Veselá
Vyrobila: Tvůrčí skupina Markéty Kratochvílové, studio Budíkov pro Bontonfilm 2015
James55

Re: Hunger Games: Síla vzdoru 1. část

Příspěvekod oberon » 17 úno 2015 22:07

Vypadá to skvěle, za mě velká spokojenost. Důležité postavy byly dodrženy, těch pár náhrad vypadá dobře, nové postavy jsou obsazeny podle mého gusta (hlavně Ivana Milbachová mě neskutečně potěšila) a dokonce se tentokrát podařilo i sehnat více hlasů. Pro mě další z řady důkazů, že paní Veselá by ve své práci měla určitě pokračovat (i když tady někteří tvrdí opak)...
Obrázek
oberon

Příspěvekod Slipio » 22 bře 2015 11:59

Neví se, zda je The Hanging Tree přezpíváno do češtiny?
Slipio

Příspěvekod byvojik » 22 bře 2015 12:26

Dabing je velice povedený ;) Obsazení paní Milbachové mě také potěšilo. Těch několik náhrad je v pohodě, ale stejně bych radši slyšel pana Táborského, Brouska a Zahálku :( The Hanging Tree je ponecháno v angličtině.
Obrázek
byvojik

Příspěvekod filip » 22 bře 2015 13:00

Tak jak jsem remcal u dabingu druhého dílu, kde se mi nelíbil malý počet dabérů, tak tady mohu říct, že mi paní režisérka Veselá udělala radost. Ale moc mi nejde do hlavy, že distributor nenechal ani jeden díl nadabovat do kina, když je to hitovka.
filip

Příspěvekod Newmy » 22 bře 2015 13:52

O 40% menší návštěvnost v kinech než série Twilight mi napovídá, že dabing by to nespasil.
http://www.masbirka.cz/kolekce/15-mcdon ... %9B%20doma - Happy Meal Konečně doma
http://www.animsvet.cz/ - Databáze animovaného filmu
Newmy

Zpět na Filmy