Avengers: Age of Ultron

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od Ištván87 »

Já vím, já reagoval spíš na ty příspěvky, který naznačujou, že Virtual jen tak překopal obsazení a nikoho se na nic neptal.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od Ištván87 »

Eleanor píše:Ovšem Lumír Olšovský je, pokud vím, v agentuře...
Takže s tím nebude problém, protože Virtual agenturní herce normálně obsazuje.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Furiant
Příspěvky: 553
Registrován: 21 srp 2008 20:52
Bydliště: Jeseník
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od Furiant »

Ištván evidentně nepochopil, že Loki i Heimdall by se měli nakonec objevit i v Avengers, když tu mluví o trojce Thora. Sice v ne nějak velké roli, ale měli by tam být. Na imdb jsou uvedeni a tuhle informaci podporují i některé články.

Eleanor: To, že je někdo v agentuře, je u Virtualu jedno. :)
Váš seriálový ráj - SerialZone.cz
Uživatelský avatar
filip
Globální moderátor
Příspěvky: 9289
Registrován: 29 lis 2011 06:48

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od filip »

Ištván: To si myslím, že ne, to by ani jen tak nemohl. Jsou tam smlouvy, já třeba nemohu film doplnit, obsazení mohu zveřejnit až po premiéře. Ale je otázka, jestli by si to LS dokázal uhájit jako u Iron Man 3 nebo ne.
TOP HERCI: Filip Švarc, Ladislav Cigánek, René Slováčková, Anna Suchánková
TOP STUDIA: LS Productions, Studio Virtual, ČT, Petrásek, Barrandov
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od Ištván87 »

Furiant píše:Ištván evidentně nepochopil, že Loki i Heimdall by se měli nakonec objevit i v Avengers, když tu mluví o trojce Thora. Sice v ne nějak velké roli, ale měli by tam být. Na imdb jsou uvedeni a tuhle informaci podporují i některé články.
Já myslel že máš na mysli, jestli nebudou přeobsazení. Nějak jsem už hodně dlouho neslyšel žádnou zmínku o tom, že by se Loki nebo Heimdall měli v Avengers 2 objevit. Tak to mi nedocvaklo. Schválně, vsadíme se? O co, že pokud tam budou, tak ani nepromluví? :D
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Uživatelský avatar
Ištván87
Příspěvky: 2463
Registrován: 24 lis 2008 22:17

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od Ištván87 »

Tipoval bych to na titulkovou scénu, popř. něco jako když se Chris Evans objevil ve druhém Thorovi.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Mates531
Příspěvky: 1
Registrován: 18 dub 2015 17:17

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od Mates531 »

Z dabingu jsem trochu zklamaný.Myslím že to že přeobsadili Vaculíka mi zas tak vadit nebude,každopádně mě naštval dabing u Samuela L Jacksona.Byl sem už zvyklí na Rímskýho , Kratina má sice dabing trochu podobný jako Rímský ale stejně to nebude ono.Jinak sem rád za dabing Ultrona a to že u ostatních postav předešlé obsazení dodržely
elbrambo2812

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od elbrambo2812 »

Chvilku mi přeobsazení hlavních postav vadilo, ale teď už jsem změnil názor :)
Myslím, že Kratinovi to určitě půjde a hlavně sem rád, že když už chtěli např. Furyho přeobsadit, tak že tam dali na konec Kratinu - ten má opravdu úžasnej hlas (na S.L.Jacksona!) :)

Úplně nejvíc jsem zvjedavej na Čenskýho, znám ho (kdo ne?) ze seriálu Ordinace, takže zatim když si v hlavě představim jeho a D.Cheadla, tak mi to nejde k sobě, ale uvidíme :D

No a pak chci ještě napsat, že jdu na předpremiéru, takže to tam odposlouchám a dám vám sem vědět jak jsou na tom ostatní, třeba: Falcon, Klaw, Loki, Heimdall, atd ... :geek:
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 21 dub 2015 18:30, celkem upraveno 1 x.
elbrambo2812

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od elbrambo2812 »

Nechci spoilerovat, ale dobře (možná fake) - V credit scéně bude lést po stěně a bude koukat na člověka co meje okna, v pozadí bude Avengers tower, ten Spidey v tom videu je jen takovej mini-teaser na Civil War, je asi animovanej a ani neni vidět co má za kostým, video: https://www.youtube.com/watch?v=RZ1urzF56aY :D (ale určitě se jedná o něco, s čím si pohráli Youtubeři)

EDIT: Jo, je to fake: https://www.youtube.com/watch?v=Y2y-Hxo ... Md&index=5
Naposledy upravil(a) elbrambo2812 dne 16 kvě 2016 11:32, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Pan X
Příspěvky: 2613
Registrován: 16 čer 2011 08:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Avengers: Age of Ultron / The Avengers: Age of Ultron

Příspěvek od Pan X »

Bojím se že Loki a Heimdall tam také nebudou ale kéž by, doufám vto snad ano, moc si pro přeji, jinak je škoda že se Spidey zde neoběví a musíme tak čekat do Kapitána 3.
Odpovědět

Zpět na „Filmy“