Bílá horečka / Ambushed

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Bílá horečka / Ambushed

Příspěvekod filip » 22 bře 2015 07:17

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Libor Bouček - Daniel Bonjour (Frank), Martin Sobotka - Gianni Capaldi (Eddie), Pavel Soukup - Dolph Lundgren (Maxwell), Tomáš Juřička - Domiziano Arcangeli (Madsen), Svatopluk Schuller - Michael Rivera (agent Haraday), Pavel Rímský - Vinnie Jones (Vincent Camastra), Daniel Dítě - Randy Couture (Jack Reiley), Kateřina Peřinová - Carly Pope (Beverly), René Slováčková - Cinthya Bornacelli (Ashley), Bohdan Tůma - Scott Mallace (Tony), Zdeněk Maryška - Chuck Saale (poručík Thompson), Jana Páleníčková - Susie Abromeit (Kathy), Petra Tišnovská - LaDon Drummond (kapitánka Johansenová), Jiří Ployhar, Pavel Vondra, Ladislav Cigánek, Pavel Šrom

Překlad: Petr Zenkl
Dialogy: Markéta Kaucká
Zvuk: Michal Závěrka
Produkce: Libuše Witzová
Vedoucí výroby: Kristýna Pavlíková
Vedoucí dramaturg: Olga Potužáková
Šéfproducent: Jaroslav Richtr
Režie: Daniel Dítě
Ve studiu AudioTech vyrobila FTV Prima spol. s.r.o. v roce 2015
filip

Re: Bílá horečka / Ambushed

Příspěvekod videofil » 22 bře 2015 09:36

Asi nemá cenu říkat, že mě filip předběhl. :D Doufám, že mi do budoucna nebude souzen pouze ten jeden Lundgrenův profil Bájní tvorové: Dračí hrobka. :) Ale zase musím ocenit na Primě, že filmy s Lundgrenem vysílá v sobotu večer. Taková Nova tuto akční legendu přehlíží. Když už s ním něco vysílají nového, tak většinou uprostřed týdne.
videofil

Příspěvekod Budy » 22 bře 2015 12:00

No, možná vědí proč. ;)
18.05.2008 – 07.05.2015
Budy

Příspěvekod semir » 22 bře 2015 14:55

Na tomhle filmu mě potěšil snad jen dabing, jinak hroznej odpad. I když možná lepší, než koukat na Novu na Žraločí tornádo :D
semir

Příspěvekod videofil » 22 bře 2015 18:04

Tak já Dolpha Lundgrena mám rád už asi od svých deseti a navíc béčkové filmy jsem vždycky vyhledával a zajímal se o ně. Tak samozřejmě nelze od nich čekat nic převratného, k tomu ani neslouží. Ale podobné filmy v poslední době točí třeba i Van Damme, Seagal... A jejich béčka běžně Nova v sobotu večer vysílá. A to i opakovaně. Ale Lundgrena nějak přehlíží. A to mi vadí. Nejen proto, že ho mám rád jeho filmy, ale jako kdyby preferovali jen určitou skupinu herců, jejichž filmy budou o víkendech vysílat. Aspoň já mám ten pocit.
videofil

Zpět na Filmy