Země zítřka / Tomorrowland

Nové i ty starší

Moderátor: ReDabér

Re: Země zítřka / Tomorrowland

Příspěvekod ravenin » 19 dub 2015 18:59

Tohle mi někdo vysvětlete. Je mi jasné že filmy od Disneyeho, respektive jejich dabing, obsazení, schvalujou lidi od Disneyeho, alespoň tak to chápu. Jak je teda možné, že v traileru mluvil Clooneyho Štěpnička, kterého bych teda považoval za schváleného "nejvyšším velením" a najednou ho má dabovat Etzler?
To jako Disney schvaluje na jednoho herce dva dabéry?
Mimochodem pana Štěpničku považuju za důstojnou volbu na Clooneyho, když tedy nebyla možnost pana Kanyzy.
Etzler je mi nesympatický sám o sobě, a poslouchat ho dabovat George, do toho se mi nebude chtít tím tuplem...
ravenin

Příspěvekod Ištván87 » 19 dub 2015 19:11

Nějak si nemyslím, že by se schvalovalo obsazení na trailer. Pokud vyjde v brzké době další trailer, tak už ho bude nejspíš dabovat pan Etzler.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Michaela2 » 19 dub 2015 20:38

Štěpnička ho ostaršuje dle mého názoru stejným způsobem jako Kanyza :)

Etzler je krásný chlap s charismatickým erotickým hlasem :) ale chápu, já pokud vidím, že mí neoblíbenci dabují hl. role, též dabig vynechám ;)
oblíbenkyně: P.Tišnovská, R.Slováčková, Z.Hykyšová, I.Hrubá, S.Vrbická, L.Juřičková, L.Vondráčková, E.Balzerová, Z.Slavíková, H.Ševčíková, M.Menšíková, K.Valová, K.Seidlová, Irena Máchová
oblíbenci: Lukáš Hlavica, Radek Škvor, Filip Jančík 8-)
Michaela2

Příspěvekod ocypuc » 19 dub 2015 21:47

Je veliká škoda, že studio Virtual, které dělá vynikající dabingy, poslední dobou upadlo v nemilost. Začalo to u Avengers, dneska odepsali Jana Kanyzu. Myslel jsem, že takové studio si dokáže obhájit dané obsazení.
Oblíbené dabérky: Jitka Moučková, Kateřina Velebová, Viktorie Taberyová, Jolana Smyčková, Nikola Votočková
Oblíbení dabéři: Pavel Tesař, Martin Stránský, Dalimil Klapka, Zdeněk Hruška, Libor Hruška
ocypuc

Příspěvekod oberon » 19 dub 2015 21:54

Tak já bych spíš řekl, že si M.Etzlera dodržel pan Štěpán, než že by šlo o výsledek nějakého castingu...
oberon

Příspěvekod videofil » 20 dub 2015 06:09

Aby tu někdo moje slova ohledně pana Štěpničky nepochopil špatně. I já ho považuji za velmi slušného dabéra, ale nejvíc mi pasuje k hercům jako je Harrison Ford, Steven Seagal, Michael Douglas. Ale k hercům jako George Clooney, Kurt Russell nebo Christopher Lambert, tak u těchto herců ho nemusím.
videofil

Příspěvekod Eleanor » 20 dub 2015 13:05

Martin Stránský - Hugh Laurie :-: Tohle spojení pro mě bylo důležitější, než dodržet Clooneyho, ačkoli souhlasím s názorem, že pokud nevyšel ani pan Kanyza, ani pan Štěpnička, tak vhodnější, než Miroslav Etzler, by byl třeba Vladislav Beneš...
Eleanor

Příspěvekod Ištván87 » 20 dub 2015 16:07

Vladislav Beneš má moc sametovej hlas. George Clooney má sice hlubokej hlas, ale takovej hodně ostrej.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod farb » 01 kvě 2015 14:44

https://www.youtube.com/watch?v=_MR1fWHcUI8

Trailer s Etzlerem. A podle ofiko stránek Falconu se (stejně jako u Popelky) nedočkáme titulkované verze - všechny kopie budou dabované.
farb

Příspěvekod AGAMENON » 22 kvě 2015 21:08

V dnešní kritice filmu v Hospodářských novinách byl dabing označen jako rutinní.

Já se přikláním k menšině, Kanyza měl být obsazen.
Obrázek

JEDINĚ BRNO!!!

TOP DABÉŘI:
Jiří Brož, Josef Větrovec, Ladislav Lakomý, Jiří Tomek, Luděk Munzar, Ladislav Županič, Jiří Holý, Josef Langmiler, Petr Haničinec, Karel Jánský, Zdeněk Junák, Alois Švehlík
AGAMENON

PředchozíDalší

Zpět na Filmy