Chytráci / Wise Guys

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Chytráci / Wise Guys

Příspěvekod Stanley Roe » 19 dub 2015 22:21

Obrázek
Info: IMDB I ČSFD I FDB

V českém znění: Alois Švehlík - Danny DeVito (Harry Valentini), Pavel Vondra - Joe Piscopo (Moe Dickstein), Miloš Vávra, Alena Vránová, Libor Terš, Bohuslav Kalva, Bohdan Tůma, Dana Černá, Libor Hruška, Karel Richter, Jaroslava Obermaierová, Martin Kolár, Daniela Bartáková, Vladimír Kudla, Radovan Vaculík a další

Překlad: Eva Kalábová
Zvuk: Ivan Légr
Produkce: Martin Smrček, Marcela Bártová
Dialogy: Helena Malá
Režie: Kateřina Fuková
Připravila: Agentura Smrček Production
Vyrobila: ČNTS spol. s.r.o. Nova 1998
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Re: Chytráci / Wise Guys

Příspěvekod Stanley Roe » 19 dub 2015 22:26

Byl jsem požádán o nahození tématu. Zatím jen tato kostra, v nejbližší době doplním další postavy.. musím si najít čas se na to znovu podívat. ;) A ještě dotaz.. jelikož je v dabingu uveden název Chytráci, použil jsem jej jako výchozí.. název Mafiáni mohl vzniknout jen pro otitulkovanou verzi v TV, nebo i v kině, kde byl film mám dojem taky uveden. No pokud je i jiný dabing, přivítám jakékoliv další info. Díky.
dabingforum.cz alias městečko Pines

Styděl bych se, kdybych tu byl moderátor .. upozorňoval druhé, že by si měli něco do svých témat doplňovat a přitom na svoje vlastní témata úplně kašlat. To je ubohost.. nemyslíte?
Stanley Roe

Zpět na Filmy