Kingsman: Tajná služba / Kingsman: The Secret Service

Nové i ty starší

Moderátoři: bloom, ReDabér

Kingsman: Tajná služba / Kingsman: The Secret Service

Příspěvekod filip » 24 dub 2015 19:00

Obrázek
Info: IMDB | ČSFD | FDB

V českém znění: Tomáš Juřička - Samuel L. Jackson (Valentine), Pavel Šrom - Mark Hamill (profesor Arnold), Jiří Dvořák - Colin Firth (Harry Hart), Igor Bareš - Mark Strong (Merlin), Karel Heřmánek - Michael Caine (Arthur), Marika Šoposká - Sophie Cookson (Roxy), Antonie Talacková - Sofia Boutella (Gazelle), Karel Heřmánek ml. - Taron Egerton (Eggsy), Roman Hájek - Jack Davenport (Lancelot), Ivo Hrbáč - Edward Holcroft (Charlie), Petr Burian, Vojtěch Hájek, Radek Hoppe, Jan Köhler, Petr Neskusil, Petr Pospíchal, Otto Rošetzký, Klára Sochorová, Miroslava Součková, Libor Terš

Překlad: Petr Miklica
Produkce: Pavla Draxlerová
Zvuk: Petr Posolda
Dialogy a režie: Petr Pospíchal
Natočilo Barrandov Studio a.s. 2015
Premiéra na DVD: 17.6.2015
Dabéři
Cigánek L, Švarc F, Horák J, Hájek R, Terš L, Krejčí J
Elsnerová A, Suchánková A, Brousková J, Herrmannová R, Stupková R, Postlerová S
filip

Re: Kingsman: Tajná služba / Kingsman: The Secret Service

Příspěvekod hospoda96 » 24 dub 2015 19:38

Co to je za paskvil?
hospoda96

Příspěvekod bloom » 24 dub 2015 20:07

Mně se obsazení líbí - především Jiří Dvořák a Tomáš Juřička. Při neagenturním obsazení by se IMHO třeba takový Ladislav Cigánek do této role CF moc nehodil a stejně to vnímám i u pana Rímského a Jacksona.
bloom

Příspěvekod fabec122 » 24 dub 2015 20:23

Také jsem rád že tu nedabuje Pavel Rímský,který se na tuto rol nehodí. Film jsem viděl s titulky, a toto je naprosto jiná role, než které Samuel L. Jackson v poslední době hraje, a kde ho dabuje Pavel Rímský.
fabec122

Příspěvekod Ištván87 » 24 dub 2015 20:32

Tomáš Juřička? No, co se dá dělat. Ovšem z druhého ranku je zase obsazení Karla Heřmánka. Když si tak vezmu hlas Michaela Cainea, tak to je dobrý obsazení.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod bloom » 24 dub 2015 21:15

Ištván87 píše:Když si tak vezmu hlas Michaela Cainea, tak to je dobrý obsazení.

Když si vezmu hlas Michaela Cainea, tak mi to přijde právě jako úplný protipól (stejně tak typově a mně navíc zní o něco mladší). Na druhou stranu to nejspíš dožene herecky a pomůže i jeho hlasové charisma.
bloom

Příspěvekod puffy » 25 dub 2015 12:13

Môj prvy dojem z toho obsadenia bol WTF, ale ked som to trochu vstrebal, tak to vlastne vyzera celkom dobre a normalne sa tesim na to ako ten dabing dopadol.
Jiří Dvořák, Igor Bareš, Karel Heřmánek vau.
Aj Tomáš Juřička je na tuto postavu lepsou volbou ako Rímský.
Akurat si zatial neviem predstavit spojenie Pavel Šrom - Mark Hamill. Uvidime.
18.11.2009 - 28.12.2016
puffy

Příspěvekod Ištván87 » 01 kvě 2015 21:56

No, když jsem viděl ten film, tak právě u Marka Hamilla mi docela naskočil Pavel Šrom. Až jsem si říkal, že by ho mohl třeba dabovat ve Star Wars 7.
Oblíbení dabéři: Zdeněk Hruška, Vladimír Dlouhý, Libor Hruška, Jiří Schwarz, Filip Jančík, Karel Heřmánek, Václav Postránecký, Jiří Bartoška, Jan Kanyza

Oblíbené dabérky: Vilma Cibulková, Ilona Svobodová, Helena Friedrichová, Zlata Adamovská
Ištván87

Příspěvekod Camulator » 04 čer 2015 10:46

Zatím jsem viděl jen pár úvodních minut, zbytek až večer, ale prostě mi to nedá, abych se nezeptal už teď - Tomáš Juřička nešišlá? Proč Tomáš Juřička nešišlá? :( :(
Camulator

Příspěvekod Ištván87 » 04 čer 2015 11:57

Protože se tvůrci dabingu báli, že by to třeba mohlo být vtipné. Teda, to je můj tip. Spíš to bude tím, že jim to bylo úplně buřt. Stejně nikdo z tvůrců originál neviděl. :-D

Ištván87

Další

Zpět na Filmy